Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan tegyek rá neki utalást,...

Hogyan tegyek rá neki utalást, hogy leessen neki, hogy akarok tőle valamit?

Figyelt kérdés
Azért érdekes ez a helyzet, mert exem régi haverjáról van szó. Ő se tartja már vele a kapcsolatot, mert összeveszett vele egy jó ideje. Viszont mivel állandóan át járt anno idején hozzánk meg velünk lógott, kicsit elkezdetem érdeklődni iránta és hát valahogyan burkoltan, nem tolakodó módon szeretném ezt vele közölni, hogy lehetne köztünk esetleg barátság extrákkal is, viszont mivel nő vagyok és egy ideje nem is találkoztam vele csak facen jelöltem be, nem tudom hogy ezt hogyan adjam finoman a tudtára hogy bejön nekem.

febr. 23. 21:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Szépen őszintén egyenesen és nyíltan közlöd vele.
febr. 23. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
61%
Ilyen önbizalomhiánnyal és nulla frusztrációviseléssel sehogy.
febr. 23. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
81%
Hívd el randira.
febr. 23. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Mondd el neki őszintén, egyszer élünk!
febr. 23. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Minek kellene finomkodni?

Egyszeruen elveszem,amit akarok. Nekem ez jar az elettol. N

febr. 24. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
51%

Van kedved találkozni?


- Nincs. - End of the story.


- Van. - elmentek, jól érzitek magatokat, majd elmondod, hogy ebből lehetne akár több is.


Nem kell füstjelezni, azóta feltalálták a beszélgetést is.

febr. 24. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
51%
Esetleg mondd el neki, kerek-pered. Komolyan, az ilyen emberektől mászok falra, mint a kérdező. Vinnyognak, hogy a másik nem érti a jeleket, mert amúgy ahelyett, hogy csak leülnének a másikkal beszélni, csak értelmezhetetlen jeleket küldene. De mindegy, csomó ilyen gyáva ember van mint a kérdező. xD
febr. 24. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

És ez azért van, ami miatt le lettem pontozva. Nem mer nyíltan kommunikálni, inkább mismasol, jelez, utalgat, füstjelez. Minden más, kivéve az őszinteség. Mert a kognitív "mit fog gondolni a másik" torzítás endkívül magas szinten van. Mert ha elutasítást kap, akkor frusztrált lesz. Indul az önbántalmazó lemez. Biztos csúnya, biztos kövér, biztos elrontott valamit.

Ez az önbizalomhiány. Le lehet pontozni. Egészséges önbizalommal fel sem merül ilyen kérdést kitenni az idegenek elé.

febr. 24. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Mondtam neki, hogy valamikor összefuthatnánk, ha lenne kedve. Azt mondta neki mindegy lehet szó róla. Innestől rá kéne bízzam nem, hogy megmondja hol és mikor nem?
febr. 24. 19:37
 10/11 anonim ***** válasza:
Sajnálom, de én ezt hagynám. Aki akar velem találkozni, az megkérdezi, hogy mikor és milyen programra gondoltam. Nem az, hogy neki mindegy.
febr. 24. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!