Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Kockázatos dolog úgy letesztel...

Kockázatos dolog úgy letesztelni valakinek a megbízhatóságát hogy komolyabb titkot/titkokat árulok el magamról?

Figyelt kérdés
febr. 26. 05:54
 1/10 anonim ***** válasza:
70%

Lehet benne valami,de amit két ember tud,az már nem titok.Régi mondás,de igaz.

Illetve akkor titok,ha közös titok,ketten tettek valamit,így lett közös.De én biztosan nem bíznék rá senkire privát bizalmas dolgot.Sosem tettem.Viszont tudok másról olyat,hogy az egész élete borulna,ha elmondanám,de soha nem teszek ilyet.

Barátságot egyébként nem titokban kell mérni,hanem valami mélyebben !

febr. 26. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
79%

Igen. Èrdemesebb inkább valami furát hazudni,ami viccnek is megállná a helyét.


Pl Elég idegen hangzású a nevem. Komoly fejjel azt mondtam egy "barátomnak" amikor egy beszélgetés során feljött a téma, hogy orosz vagyok. Apám orosz kém volt. Ne mondja el senkinek.

Másnapra már több ember kérdezte hogy tényleg orosz kém volt az apám?

Mondtam hogy csak hülyéskedtem, nen egyértelmű?

febr. 26. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Nekem nincsenek titkaim. Nem tudom mire gondolsz?
febr. 26. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem érdemes titkot elárulni. Inkább kisebb dologgal kezd.
febr. 26. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
93%
Jézusom. Milyen szint kell ehhez, komolyan? Ha úgy érzed, hogy valakit tesztelgetned kell, akkor itt inkàbb te buktál el már az elején. Minek neked emberi kapcsolat, ha így indul?
febr. 26. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Olyan titkot árulj el ami nem igaz, és csak neki. Ha visszahallod akkor tudod, hogy nem megbízható.
febr. 26. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
90%
Igen, mert kiderül, hogy egy bizalmatlan, manipulatív, számító ember vagy.
febr. 26. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
85%

#2 Igen így èrdemes pletykát indítani/világgá kürtölni valamit hogy a vègèn bizalmas hangon megkèred hogy de ne mondja ám el senkinek. Aztán másnapra a fèl falu/város tudja...


Apámnak volt jópár ève egy szemölcs az egyik szeme felett, amit leműttetett. Aztán ugye a haverjai faggatták hogy mi lett vele hogy le van ragasztva a szemöldöke. Az meg vicceskedve azt mondta hogy anyám megverte. Kètnap múlva attól volt hangos a falu hogy apámat veri az asszony.

febr. 26. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem, mert az efféle játszmázásoknak nem is szokott jó vége lenni, illetve nem túl jó képet fest arról, aki így áll az emberi kapcsolataihoz.
febr. 26. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

8 azért nem gondolod hogy ég és föld különbsèg a két sztori?

Akinek van egy csepp esze, az nem hiszi el az orosz kèmeset. Ez simán látszik hogy egy (rossz) vicc. Kimagyarázható, ha pletyka is lesz.

Anyád viszont megverhette apádat. Teljesen hihető. Senki se fogja elhinni utána a magyarázkosást.

febr. 27. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!