Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szamotokra ertheto az alabbi...

Szamotokra ertheto az alabbi allaspont?

Figyelt kérdés

Diohejban a kovetkezo a sztori. Volt egy lany az eletemben, akivel kozos almunk, kozos celunk es kozos jovonk is volt es hat kozos barati tarsasagunk is. Egy nap szakitott velem, az indoka az volt h elmultak az erzesei, de ezt is leginkabb csak en olvastam ki a sorok kozul. Aztan 1-2 honap utan az egyik sraccal osszejott a barati tarsasagbol.


Sokaig gondolkodtam mit kene, mit tudnek tenni ebben a hekyzetben mert oszinten szolva baromira faj ez a helyzet es a barataimmal valo talalkozas is. Nyilvan ok nem tehetnek semmirol, nem is haragszom rajuk, de valamiert nem thdom azt megemeszteni hogy a sraccal is vannak es velem is ugymond. Ezert ugy dontottem, hogy mindegyikkel megszakitom a kapcsolatot a sajat mentalis allapotom javulasa erdekeben es az ertekrendem miatt. Sajnos ezt sokan nem ertik meg, eddig azt gondoltam sokan ezt tennek a helyemben, de ezekszerint lehet nem.



febr. 29. 10:17
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
84%
Nagyon is érthető, sőt a legjózanabb és legérettebb álláspont. 👍
febr. 29. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
1: koszonom a valaszod! Orulok, hogy van olyan ember aki ezt megerti :)
febr. 29. 10:41
 3/15 anonim válasza:
93%
Ilyenkor nyilván nehéz a barátaidnak is mindig középen állni. Én nem szakítanám meg velük a kapcsolatot, mert nem ők tehetnek róla. Ráadásul aki egyedül van, az sokkal könnyebben lesz depressziós, a barátok viszont segítenek. Esetleg találkozz csak 1-2vel külön, kávézni vagy ilyesmi.
febr. 29. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
91%

Teljesen érthető, ahogyan érzel most. Lesznek majd új kapcsolataid, barátaid. Töltődj fel! :)

Nálam hasonló volt a helyzet. A baráti társaságba párként kerültünk be. Szakításunk után a barátokat is kerültem, ne kelljen már osztozkodni azon, hogy ma ki megy el velük bulizni vagy egy adott programra. Közöttük csak fél embernek éreztem magam.

febr. 29. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
85%
Érthetőnek érthető, de számomra nem elfogadható. Nem tudnék eldobni számomra fontos embereket csak azért, mert fáj egy szakítás és ha engem dobnának ezért akkor utána már nem hiszem, hogy később lenne visszaút. Nem járnék a nagy társaságba és megbeszélném mindenkivel, hogy XY ne jöjjön többet szóba, de nem szakítanám meg a kapcsolatot azokkal akik fontosak számomra. Persze ha csak valami laza haverok, az más.
febr. 29. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
84%
Ebben a helyzetben ez volt a legjobb, amit tehettel. Én is pontosan ezt tettem volna.
febr. 29. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Az érthető, hogy őket nem akarod látni, a volt barátnődet és az új barátját. Én is így éreznék, és nem is tartom a kapcsolatot az ex-ekkel.

De én az egész baráti társaságommal biztosan nem szakítanám meg emiatt a kapcsolatot. Nem tudom, így értetted-e.

febr. 29. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Azt tedd ami Neked a legjobb. Ha úgy látod hogy ez volt, akkor ne kérdőjelezd meg a döntésed, függetlenül attól hogy ki amit gondol.

Senkinek nem kell megmagyarázni az okát.

Te életed, te éled. 😉

Nem is kell haragudni aki nem ért meg. Nem tudják, nem értik,nem élik a te életed.

Röviden ennyi.

febr. 29. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Érthető.
febr. 29. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Szerintem is totál érthető, hogy nem akarod látni a csajt hetyegni a korábbi haveroddal, én is kikészülnék ettől lelkileg.

Én is ezt tettem volna a helyedben.

febr. 29. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!