Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szàmotokra hogy könnyebb...

Szàmotokra hogy könnyebb kezelni egy megtört baràtsàgot ha csak tàvolsàgot tartatok vagy teljesen eltàvolodtok?

Figyelt kérdés
Őszintén szólva az üres tiszteletadàst pl.hog beszélünk ha összefutunk,írunk egymàsnak jeles napokon nem dijazom ilyen esetben.Az feltépi a sebeket.Bàris nàlam.Épp van egy néhàny hónapja megtört baràtsàgom.Nem én akartam véget vetni neki,szerettem volna rendezni,nem akart konfrontàlódni.Elfogadni elfogadom a helyzetet,mast nem tehetek ha vérző szívvel is.De azzal nem fogom megkönnyiteni a lelkiismeretet hogy beszelgetek vele ha talalkozunk vagy tarsasagban mar csak azert sem hogy tanulja meg mas emberrel hogy nem lehet viselkedni es bizonyos tetteinkert felelosseget kell vallalni.Termeszetesen nem lennék vele ellenseges,csak hideg és tavolsagtarto.A lelkem is kitettem érte,nagyon nem azt kaptam vissza.Eddig erre nem kerult sor ha rajtam mulik nem is fog kerulom a helyeket ahol megfordulhat,a tarsasagot.Lett volna visszaut mikor konfliktus volt szepen kertem a rendezeset,szakitott velem.Ennyit ert a baratsag.A fajdalmat amit okozott,az arulast,cserbehagyast nem tudom megbocsatani.
jan. 27. 22:07
 1/4 A kérdező kommentje:
Annyi hogy az eset utan felszines uzenetben volt reszem tole.Ezzel csak feltepi a sebeimet.Egy szoval se mondta hogy sajnalja,nem ugy gondolta vagy rendezni szeretne.
jan. 27. 22:09
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd a fen.be! Aki nem akar az életed része lenni, ne legyen. Keress olyat, aki megérdemli az idődet, energiádat!
jan. 28. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Sok az erdek vagy alattomos ember a baratsag alcaja alatt
jan. 28. 11:43
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha felismered, hagyd is! Inkább legyen egy-két igaz barátod, mint egy csomó álszent.
jan. 28. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!