Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A legjobb baratnom nem orul...

A legjobb baratnom nem orul az oromomnek, sikeremnek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A gyermekkori legjobb baratnomrol van szo, bejelentettem neki, hogy vegre megtortenik az, amirol tini korom ota almodoztam, es iden elutazok Amerikaba 1 honapra a szulinapom idejen. Ez lehet nem akkora dolog sokaknak, de aki kicsit is ismer engem az tudja, hogy nekem ez egy hatalmas beteljesules. Ugy orultem, hogy majd kiugrottam a borombol, es amikor elujsagoltam neki, messenger uzenet formajaban ennyit tudott reagalni: “ most komolyan kimesz egyedul? Es nem felsz? “


Kicsit meglepodve valaszoltam erre a ket (negativ hangulatu) kerdesere, es azota sem volt tema tobbe ez. Semmit nem reagalt ezen kivul, mar eltelt 3 nap, es beszelgetunk ugyan, de ugy mintha nem lenne jobb tema, ilyenekrol beszelunk, hogy mit fozott ma, vagy milyen sorozatot nez.. En nyilvan nem hoztam fel ujra a temat, mert ha nem erdekli, akkor nem fogom eroszakolni. Ez a jelenet most nagyon meghokkentett. Azt gondolom, hogy ha esetleg nem is erdekli, akkor is tudja jol, hogy nekem ez egy oriasi dolog, amirol regota almodozom, es foleg virtualisan igazan konnyen leplezhette volna az erdektelenseget, nem nehez kuldeni egy gifet, vagy leirni hogy “juhhu” vagy barmi. En biztosan nem igy reagaltam volna forditott esetben.


Mi a velemenyetek errol? Tulreagalom? Nyilvan az oromomet nem vette el, de azota a baratsagunk valodisagarol gondolkozok majdnem egesz nap..



márc. 3. 09:10
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
95%
Irigy..
márc. 3. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
95%
Irigy barát nem (jó) barát!
márc. 3. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
87%

"juhhu"-t én sem írnék!


"most komolyan kimesz egyedul? Es nem felsz?"


Amúgy ezek a mai világban tök reális kérdések!

Magából indult ki!

És gondolom annak se örülne ha távol lennél, szóval sok minden lehet!

márc. 3. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
A juhhu csak egy pelda volt, hogy akar ezt is irhatta volna, de barmit irhatott volna, helyette csak ezt a ket kerdest szegezte nekem ami igen, realis, de mondjuk elotte orulhetett volna egy kicsit velem egyutt. Nekem millio kerdesem lenne, es orulnek neki, hogy orul..
márc. 3. 09:25
 5/29 anonim ***** válasza:
94%
Egy első reakciobol (ráadásul írásban, szóval se arckifejezés, se hangsúly nem társult hozzá) nem vonnek le messzemenő következtetéseket. Ja, lehet, hogy ki irigykedik, de lehet, hogy neki tényleg elképzelhetetlen, hogy egyedül utazzon, mert ő félne, és nem érti, hogy te miért nem.
márc. 3. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem azt se szeretné hogy otthagyd!
márc. 3. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
Azt tudom, hogy neki elkepzelhetetlen az ilyesmi, meg egy etterembe egyedul beulni is kellemetlen lenne neki. Na de ennyit reagalni? Es azota eltelt 3 nap es egy kerdes vagy barmi sem jutott eszebe? A semmibol feldobtam eddigi eletem egyik legizgalmasabb esemenyet, es nem is meselhetek rola vagy oromkodhetek egy kicsit neki?
márc. 3. 09:49
 8/29 A kérdező kommentje:
6 os valaszolo, legjobb baratnok vagyunk, de siman elofordul, hogy 1 honapig nem talalkozunk, mindketten dolgozunk, meg parunk van. Leginkabb messengeren tartjuk a kapcsolatot, es ritkabban talalkozunk csak.
márc. 3. 09:50
 9/29 anonim ***** válasza:
85%
Túlreagálod.
márc. 3. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
91%

"nem is meselhetek rola vagy oromkodhetek egy kicsit neki?"

. Ezt már Te magyarázod bele. A két kérdést megbeszélhetitek, aztán ennyi. Ha legközelebb feldobod a témát, akkor már más dolgokról lehet beszélni.


Nem csak attól jó barátnő valaki, hogy veled örül, hanem attól is, hogy elfogadod, másnak mást jelentenek a dolgok, nem ugyanazt a reakciót váltja ki belőle, mint belőled.

márc. 3. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!