Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek jó, ha van egy...

Szerintetek jó, ha van egy fiú legjobb barát az életedben, akivel bármit megbeszélhetsz?

Figyelt kérdés
Értelmes válaszokat pls és azok a válaszok nem érdekelnek, hogy: 'fiú és lány között nem lehet csak barátság'

febr. 23. 22:45
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jó, ha van olyan barátod, akivel bármit megbeszélhetsz, mindegy, milyen nemű.
febr. 23. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
27%

Értelmetlen válasz az hogyha azt mondom hogy nincs barátság? Mégis miért?

Ha csak beszélgetni akarsz valakivel miért nem tökmindegy a neme?

Ha azt írom hogy jó, akkor neked jó lesz? Ha azt írom nem jó, akkor neked nem lesz jó?

febr. 23. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Csak kíváncsi voltam mások véleményére is. Nyilván nem ez lesz a 'döntéshozó'
febr. 23. 23:04
 4/17 anonim ***** válasza:
40%
Nincs szükségem barátokra. Én magam vagyok a tökély.
febr. 23. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
37%

Tehát tagadjuk le a valóságot. Értem.

Vagy a férfiakhoz szólt a kérdés? Akkor nyilván igen a válasz.

febr. 23. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Hát én nem lány vagyok de volt legjobb lány barátom

A válaszom igen remek tud lenni ha van egy ellenkező nemű barát mivel ő abszolút más szemszögből fogja látni a dolgokat jobb tanácsokat tudott adni mint egy fiú barát olyan csajozós tippeket adott hogy nocsak és ez fordítva is igaz volt

Viszont az tény hogy egy barát/barátnő ezt nem mindig fogadja el

febr. 23. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
28%
leszbi vagy vagy miért csak barátkozni akarsz fiúkkal
febr. 23. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
11%
#3 mit is akarsz eldönteni hogy legyen e fiú barátod vagy hogy akit eddig legjobb barátnak tartottál az jó dolog e
febr. 23. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Vannak helyzetek, amikor jó, ha egy ellenkező nemű barátod is elmondja a véleményét, mivel egészen más perspektívából láthatja a szituációt. Egyébként pedig egy barát, akivel nincsenek tabu témák, minden esetben szerencsés, függetlenül attól, hogy lány vagy fiú az illető.
febr. 24. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
96%

#9 ez teljesen jogos és egyet is értek vele viszont a kérdező utolsó mondata miszerint az ne írjon aki szerint nincs lány fiú barátság

Hazudhat az ember magának de előbb utóbb az egyik fél egy picivel többet fog érezni legyen az csak egy fellángolás ami olyan hirtelen el is múlik mint ahogy jött de ez mindig benne lesz a pakliban

febr. 24. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!