Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A legjobb baratnom nem orul...

A legjobb baratnom nem orul az oromomnek, sikeremnek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A gyermekkori legjobb baratnomrol van szo, bejelentettem neki, hogy vegre megtortenik az, amirol tini korom ota almodoztam, es iden elutazok Amerikaba 1 honapra a szulinapom idejen. Ez lehet nem akkora dolog sokaknak, de aki kicsit is ismer engem az tudja, hogy nekem ez egy hatalmas beteljesules. Ugy orultem, hogy majd kiugrottam a borombol, es amikor elujsagoltam neki, messenger uzenet formajaban ennyit tudott reagalni: “ most komolyan kimesz egyedul? Es nem felsz? “


Kicsit meglepodve valaszoltam erre a ket (negativ hangulatu) kerdesere, es azota sem volt tema tobbe ez. Semmit nem reagalt ezen kivul, mar eltelt 3 nap, es beszelgetunk ugyan, de ugy mintha nem lenne jobb tema, ilyenekrol beszelunk, hogy mit fozott ma, vagy milyen sorozatot nez.. En nyilvan nem hoztam fel ujra a temat, mert ha nem erdekli, akkor nem fogom eroszakolni. Ez a jelenet most nagyon meghokkentett. Azt gondolom, hogy ha esetleg nem is erdekli, akkor is tudja jol, hogy nekem ez egy oriasi dolog, amirol regota almodozom, es foleg virtualisan igazan konnyen leplezhette volna az erdektelenseget, nem nehez kuldeni egy gifet, vagy leirni hogy “juhhu” vagy barmi. En biztosan nem igy reagaltam volna forditott esetben.


Mi a velemenyetek errol? Tulreagalom? Nyilvan az oromomet nem vette el, de azota a baratsagunk valodisagarol gondolkozok majdnem egesz nap..



márc. 3. 09:10
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
80%
Ha az a tema, mit fozott, mit nezett, akkor annyira proli, hogy az irigyseg leplezese mar tul magas.
márc. 3. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
37%

#18: és ki mondta, hogy ennek nem lehet örülni? Vagy hogy a barátnőd semminek nem tud örülni?


Borzasztó vagy...

márc. 3. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 A kérdező kommentje:
21-es neked meg az erto olvasassal is problemaid vannak, szerintem add fel a gyakorikerdeseken kommentelgetest.
márc. 3. 12:12
 24/29 anonim ***** válasza:
0%
22. Maúúúnika show-t, mert idegállapotba gyüttem MAÚÚÚNIKA!!
márc. 3. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:

Érthető, ha örültél volna egy kis lelkesedésnek.

Nem örül mindenki más örömének, ahogy pl. te is. Ha ez egyszeri alkalom, nem érdekelne. Ha állandósul, akkor már igen.

márc. 3. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
Gondolj vissza a jogsis példádra, akkor talán majd beugrik!
márc. 3. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 A kérdező kommentje:
26os koszonom az ertelmes valaszt. Igen, ez most az elso ilyen volt, azert is hokkentem meg. Bar eddig nem is igazan volt tul sok dicsekedni valom, mostansag ert revbe az eletem. Elotte inkabb megprobaltatasok sorozata es rengeteg munka volt a jellemzo, nem az utazas es az oromkodes..
márc. 3. 12:54
 28/29 anonim ***** válasza:
100%

Nos, akkor meg főleg várná az ember a támogatást, pozitív hozzáállást. Igazából ez dolga is egy barátnak.

Lehet persze, hogy az ő helyzete jelenleg nem felfelé, hanem lefelé ível, és ez talán irigységet okozhat, de egy jó barát, aki szeret, és alapvetően elég intelligens, az nem így gondol erre a szituációra.

márc. 3. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Ez tényleg nagy dolog. Melyik államba mész?
márc. 11. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!