Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A legjobb baratnom nem orul...

A legjobb baratnom nem orul az oromomnek, sikeremnek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A gyermekkori legjobb baratnomrol van szo, bejelentettem neki, hogy vegre megtortenik az, amirol tini korom ota almodoztam, es iden elutazok Amerikaba 1 honapra a szulinapom idejen. Ez lehet nem akkora dolog sokaknak, de aki kicsit is ismer engem az tudja, hogy nekem ez egy hatalmas beteljesules. Ugy orultem, hogy majd kiugrottam a borombol, es amikor elujsagoltam neki, messenger uzenet formajaban ennyit tudott reagalni: “ most komolyan kimesz egyedul? Es nem felsz? “


Kicsit meglepodve valaszoltam erre a ket (negativ hangulatu) kerdesere, es azota sem volt tema tobbe ez. Semmit nem reagalt ezen kivul, mar eltelt 3 nap, es beszelgetunk ugyan, de ugy mintha nem lenne jobb tema, ilyenekrol beszelunk, hogy mit fozott ma, vagy milyen sorozatot nez.. En nyilvan nem hoztam fel ujra a temat, mert ha nem erdekli, akkor nem fogom eroszakolni. Ez a jelenet most nagyon meghokkentett. Azt gondolom, hogy ha esetleg nem is erdekli, akkor is tudja jol, hogy nekem ez egy oriasi dolog, amirol regota almodozom, es foleg virtualisan igazan konnyen leplezhette volna az erdektelenseget, nem nehez kuldeni egy gifet, vagy leirni hogy “juhhu” vagy barmi. En biztosan nem igy reagaltam volna forditott esetben.


Mi a velemenyetek errol? Tulreagalom? Nyilvan az oromomet nem vette el, de azota a baratsagunk valodisagarol gondolkozok majdnem egesz nap..



márc. 3. 09:10
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
89%
Teljesen más amikor hetekig nem találkoztok, mint amikor kimegy Amerikába!
márc. 3. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
73%
9. Szerintem is!
márc. 3. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
89%
A házastársaknál sincs mindig egyetértés, összebalhéznak mégis együtt vannak!
márc. 3. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
100%

Van akit ez nem mozgat meg.


Én is 4 kontinensen éltem, a barataimmal imadjuk egymast de full nem erdekli oket egyik sem, ok sosem utaznak sehova

márc. 3. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 A kérdező kommentje:

Peldaul amikor o elmeselte, hogy sikerult a forgalmi vizsgaja, es megszerezte a jogositvanyt, engem ez kevesbe hozott lazba, mert az en jogositvanyom mar lassan 10 eves. De tudtam, hogy neki ez nagy merfoldko az eleteben, hogy vegre raszanta magat, es lett jogositvanya, meg ha eleg keson is kezdte. Orultem neki, kerdeztem rola, hogy milyen volt a vizsga, es ajanlottam, hogy unnepeljuk meg, uljunk be valahova.


Nyilvan nem varom, hogy unnepeljuk meg, hogy kimegyek Amerikaba, az erdeklodes abszolut hianya inkabb az, ami rosszul esik.


De elfogadom a kulonbozo velemenyeket, miszerint en reagalom tul. Ezert irtam ki a kerdest, hogy masok velemenyet is szamitasba vehessem az erzeseim mellett.


En olyan csaladbol szarmazom, ahol tenyleg orulunk egymasnak, apro dolgoknak is. Igy ez a kozombosseg nekem rosszul eso.

márc. 3. 10:22
 16/29 anonim ***** válasza:
100%
#15: nagyon nehéz úgy az élet, ha másoktól azt várod, tegyenek úgy, ahogyan Te tennéd.
márc. 3. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
100%

"Peldaul amikor o elmeselte, hogy sikerult a forgalmi vizsgaja, es megszerezte a jogositvanyt, engem ez kevesbe hozott lazba, mert az en jogositvanyom mar lassan 10 eves."


Na látod!


"Nyilvan nem varom, hogy unnepeljuk meg, hogy kimegyek Amerikaba"


Pedig beülhetnétek 5 Big Mac menüre! :D

márc. 3. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 A kérdező kommentje:
16-os, szerintem meg az az elet nehez es szomorkas, ahol nem lehet megosztani az oromodet a barataiddal, es te magad sem tudsz orulni semminek.
márc. 3. 10:52
 19/29 anonim ***** válasza:
Akkor ülj be egy sarokba és sírj! 💧
márc. 3. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 A kérdező kommentje:
19 Koszonom a tippet, lehet te ezt szoktad csinalni, de en nem ilyen negativan elem az eletem. :)
márc. 3. 11:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!