Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ennyire furcsa lenne, ha...

Ennyire furcsa lenne, ha valaki 23 évesen jóba van egy 17 évessel?

Figyelt kérdés

23 éves fiú vagyok, és van egy 17 éves lány barátom. Pár hónappal több mint egy éve ismerem, 16 volt amikor megismertem, én pedig 22 voltam akkor. Egyszer megemlítettem az egyik lány ismerősömnek, hogy talizni fogok majd ezzel a barátommal, és amikor megtudta, hogy hány éves, olyanokat mondott, hogy tiszta para vagyok hogy ennyi időssel találkozom, és hogy nem normális és hogy ilyet nem szabadna.


Alapból egyébként tényleg nem szoktam ennyivel fiatalabbakkal barátkozni, ő az egyetlen. Amikor megismertem, azt láttam rajta, hogy eléggé különbözik a legtöbb kortársától, nem követi az ilyen tipikus tinis dolgokat és nem megy a tömeggel. nehéz körülírni, remélem érthető mire gondolok. Neki is kevés barátja van, és nekem is. Sok közös téma volt már a legelején is, és most is, és sokkal okosabb mint én voltam annyi idősen. És persze néhány területen érződik a különbség, hogy még más valamiben a korából fakadóan, viszont például sokmindenben még érettebben is viselkedik mint én, pl az idegen emberekkel is sokkal bátrabban beszél és bátrabban megszólítja őket mint én jelenleg. Szóval vannak dolgok amikben tanulni is tudok tőle. Az elején nem nagyon találkoztam még vele, de mostanában ahogy idősödik, már egyre jobban elengedik otthonról, aztán taliztunk párszor. És nem mindennapos dolog, hogy találkozunk, de néha összefutunk és tök jól el vagyunk, nevetünk meg minden, eszembe sem jut, hogy ennyivel fiatalabb.


És nem is szeretnék tőle többet barátságnál, ezt az elején is világosan tisztáztam, és ő is mondta, hogy értékeli, hogy olyan vagyok akitől nem kell tartania, hogy rá mozdul, mert sajnos a környezetében ez ritka. Emellett az elmúlt egy évben már lett barátja is, ami semmit nem változtatott a dolgon, ugyanúgy jóba vagyunk, igazából amióta barátja van, gyakrabban is taliztunk mint előtte, mert már jobban elengedik otthonról, stb. És nekem is volt barátnőm az egy év alatt egy időszakban, ami szintén semmit nem rontott a dolgokon.


És nekem tök rosszul esett igazából, hogy van olyan ismerősöm, aki nem tudja elfogadni azt, hogy van egy ennyivel fiatalabb barátom, aki amúgy már csak pár hónap és 18 éves felnőtt lesz. tényleg ennyire fura lenne? Élőben senki sem néz furán minket, mert nem is látszik a korkülönbség szinte.


márc. 4. 19:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
87%
6 év korkülönbség, főleg, hogy mindjárt nagykorú semmi. Álszent az ismerősöd. De amikor a gusztustalan 6
márc. 4. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
60 plusszos tata, a huszonéves csitrivel van, ott hirtelen mindenki fogadja el, mert az ő döntése... Hagyjuk már.
márc. 4. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
#3 az elég gáz, szerintem ez már más kategória :D
márc. 4. 19:17
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi idősen szerintem a lányok már elég érettek, hogy döntsenek az életükről, és azzal feküdjenek le, akivel akarnak. :)
márc. 4. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
#4: Hát amit némelyikük bevállal az valóban más kategória már. :D
márc. 4. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Szerintem nem fura. A te életed felett te döntesz.
márc. 4. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Engem csak az érdekel, hogy az hogy van, hogy az ilyen esetekben 100-ból 100 alkalommal a pasi a idősebb? Olyat még sosem hallottam, hogy 23 éves csaj haverkodik a 16 éves krapekkal. De az ilyen 16-17 éves lány és 23-24 éves pasi közt "barátság" sztorikkal Dunát lehetne rekeszteni.
márc. 5. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
#7 Nem tudom, nekem 16 évesen voltak idősebb lányok akikkel jóban voltam, volt aki 30+os is volt és taliztam vele néha.
márc. 5. 08:00
 9/12 anonim ***** válasza:
A fiatal lányok szeretnek tanulni az idősebb férfiaktól. Az idős férfiak pedig szeretik át adni amit tudnak. Az idős nőknek idős férfi kell. :) és ez rendben van. Mindenki legyen azzal akivel szeretne.
márc. 5. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
A nők korábban érnek.
márc. 6. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!