Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Legbelul cikinek erzem hogy...

Legbelul cikinek erzem hogy mentoskent dolgozom mert az osszes baratom titkar?!

Figyelt kérdés

Korulbelul egy fel eve vettem eszre magamon hogy kicsit cikinek tartom es tartjak a barataim hogy mentoskent(mentotiszt)dolgozok.

Az osszes baratnom/baratom logisztikus,kozgazdasz es hasonlo szakmakkal rendelkeznek,ulnek napi 8-10orat az irodaban es ennyi.Mindekozben en 12-24orazok es eleteket mentek.Ez egy hivatas,es imadok ebben dolgozni,de annyiszor ereztettek mar velem hogy ez nem egy noies szakma,es biztosan nem olyan nehez..es egy ideje legbelul mar en is kicsit cikinek gondolom hogy ezt dolgozom,miattuk.Szerintetek jogos ez a ciki erzes? Mar az is megfordult a fejemben hogy nekem is irodaban kene lennem,annyival konnyebb szerintem,szerintuk nem az.De en sose birtam a monoton munkakat es a fizikai munkakat se,azokat a munkakat szeretem amik gyakorlatiasak es latom hogy van eredmeny,nem csak egy szakma hanem egy hivatas.Ezert is lettem mentotiszt,es az elozo szakmaim is hasonloak; apolo,fogorvosi aszisztens,gyogypedagogiai aszisztens



márc. 5. 11:11
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
100%
"Ez az élet igazi öröme: elhasználódni egy célért, amelynek nagyszerűségét mi magunk ismertük föl, és teljesen megőrlődni, mielőtt még a szemétdombra hajítanának bennünket: hogy természeti erő lehessünk, ne pedig szenvedésekből és fájdalmakból összerótt, önző, lázas, nyomorult kis ember, aki panaszkodik, mert a világ nem annak szenteli magát, hogy őt boldoggá tegye." (George Bernard Shaw)
márc. 5. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
100%
"Egy dolgot csinálj, de azt jól!" (mondás)
márc. 5. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 A kérdező kommentje:
Igazatok van,lehet hanyagolom ezt a barati kort:( Es lehet a cikiseg erzese igazabol az hogy ezert a munkaert nagyon keveset kapunk…
márc. 5. 12:46
 14/36 anonim ***** válasza:
81%

Ismered a tömegképződés pszichológiáját?

Ha egy tömeg hasonló nézeteket vall, az hatással lehet azokra, akik még bizonytalanok vagy egyedül vannak.

Így formálják egymást az emberek.

Hatással vagyunk egymásra.

márc. 5. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:

Figyu én mikor bankban dolgoztam jelzáloghitelesként személyi kölcsöntől a szabadfelhasználásúig ami volt 120 millió ft volt olyan bank ahol viszonylag 8 évvel ezelőtt azt mondtam jól keresek n. 380 ezer de volt ahol csak 210 ezret kaptam. Na meg van ahol ajánlottak 180 ezret ..


Szerettem, mert én is vettem házat milyen jó ebben segíteni. De mindig csesztettek, hogy zsidóknak dolgozok meg miattam is meg a magam félék miatt vannak a kilakoltatások stb.


Hát nem miattam, mert nem miattam nem tudják fizetni a hitelt stb. Szóval megértem.

márc. 5. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
81%
Elhangzott még egy Széchenyi idézet is, az gyönyörű volt, pékről, cukrászról meg ilyesmiről szólt, sajnos nem tudtam lejegyezni, nem is találom sehol, ha valaki leírná ide azt megköszönném!
márc. 5. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
100%
15. "Bármit csinálsz, az mindig megosztottságot fog szülni." (Papp Máté Bence)
márc. 5. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
80%
Jajj és mindig gondolj arra, hogy az ilyen titkár stb majmokat majd az ilyen " ciki" mentőtiszt és társai fogják egyszer megmenteni :)))
márc. 5. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:

Ha láttad a filmet, gondolom nem kell semmit magyarázni! :)

Ha pedig nem láttad, akkor sürgősen nézd meg!!

Ez egy hivatásról szól, a mentői hivatásról!

Szerintem egy remekmű! Zseniális!


[link]

márc. 5. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
65%

12. Ez mekkora volt!!! PACSI!! ✋

(Na igen, ott már a "kisember" az élet-halál ura!;)

márc. 5. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!