Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Legbelul cikinek erzem hogy...

Legbelul cikinek erzem hogy mentoskent dolgozom mert az osszes baratom titkar?!

Figyelt kérdés

Korulbelul egy fel eve vettem eszre magamon hogy kicsit cikinek tartom es tartjak a barataim hogy mentoskent(mentotiszt)dolgozok.

Az osszes baratnom/baratom logisztikus,kozgazdasz es hasonlo szakmakkal rendelkeznek,ulnek napi 8-10orat az irodaban es ennyi.Mindekozben en 12-24orazok es eleteket mentek.Ez egy hivatas,es imadok ebben dolgozni,de annyiszor ereztettek mar velem hogy ez nem egy noies szakma,es biztosan nem olyan nehez..es egy ideje legbelul mar en is kicsit cikinek gondolom hogy ezt dolgozom,miattuk.Szerintetek jogos ez a ciki erzes? Mar az is megfordult a fejemben hogy nekem is irodaban kene lennem,annyival konnyebb szerintem,szerintuk nem az.De en sose birtam a monoton munkakat es a fizikai munkakat se,azokat a munkakat szeretem amik gyakorlatiasak es latom hogy van eredmeny,nem csak egy szakma hanem egy hivatas.Ezert is lettem mentotiszt,es az elozo szakmaim is hasonloak; apolo,fogorvosi aszisztens,gyogypedagogiai aszisztens



márc. 5. 11:11
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
18. (javítva)
márc. 5. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
80%
A mentős meló 100% menőbb. Ők pedig nem a barátaid. Keress jobb barátokat. Az pedig, hogy könnyebb munka... Sem fizikálisan, sem mentálisan, sem lelkileg nem könnyebb. Nagyon nehéz. Elmehetnek a fenébe, ha ennyire felszínesek. Már ha nem troll kérdés.
márc. 5. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
84%
Nem könnyű munka, nagyon nem, szerintem is MENŐ, le a kalappal előttetek! 🎩
márc. 5. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 A kérdező kommentje:
Koszonom a kedves szavakat toletek,azt a filmet meg nem lattam de ma mindenkeppen megnezem!😊
márc. 5. 15:40
 25/36 anonim ***** válasza:

Egy élmény lesz! Ráadásul a nagyágyú Scorsese rendezte! 😉👍🚑


[link]

márc. 5. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:

Legnagyobb idézetek a filmből!


[link]

[link]

márc. 5. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
100%
Ne foglalkozz mással, elismerésem a feladatodért.
márc. 5. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
68%

Én kva cikinek tartok nagyon sok tipikus alja gyári melós meg futár munkát... be sem vallom soha hogy van ilyen a családban

De a mentős at rohadtul nem ciki

márc. 5. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
Kicsit több, mint 12 év mentőzés után: nem, nem ciki. De nagyon nem fizetik meg. Én mentőápoló voltam, könnyebben váltottam, hisz nem alapoztam rá annyira, hogy még diplomát is szerezzek ebben a szakmában. Az én baráti köröm is bíztatott szinte végig, hogy váltsak, de csak mert tisztában voltak a fizetésemmel. Aztán a családi helyzet úgy hozta, hogy meg is kellett hoznom ezt a döntést. Nem bántam meg. Míg tudod végezd a hivatásod becsülettel, ne mások véleménye miatt válts!
márc. 6. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 Senior Séf ***** válasza:
48%
Eltelik pár év, aztán mehetsz sorban a titkárokért. Akkor is szégyellni fogod, ha az ő életüket mented épen?
márc. 6. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!