Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Legbelul cikinek erzem hogy...

Legbelul cikinek erzem hogy mentoskent dolgozom mert az osszes baratom titkar?!

Figyelt kérdés

Korulbelul egy fel eve vettem eszre magamon hogy kicsit cikinek tartom es tartjak a barataim hogy mentoskent(mentotiszt)dolgozok.

Az osszes baratnom/baratom logisztikus,kozgazdasz es hasonlo szakmakkal rendelkeznek,ulnek napi 8-10orat az irodaban es ennyi.Mindekozben en 12-24orazok es eleteket mentek.Ez egy hivatas,es imadok ebben dolgozni,de annyiszor ereztettek mar velem hogy ez nem egy noies szakma,es biztosan nem olyan nehez..es egy ideje legbelul mar en is kicsit cikinek gondolom hogy ezt dolgozom,miattuk.Szerintetek jogos ez a ciki erzes? Mar az is megfordult a fejemben hogy nekem is irodaban kene lennem,annyival konnyebb szerintem,szerintuk nem az.De en sose birtam a monoton munkakat es a fizikai munkakat se,azokat a munkakat szeretem amik gyakorlatiasak es latom hogy van eredmeny,nem csak egy szakma hanem egy hivatas.Ezert is lettem mentotiszt,es az elozo szakmaim is hasonloak; apolo,fogorvosi aszisztens,gyogypedagogiai aszisztens



márc. 5. 11:11
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
92%

Ez tényleg valós kérdés lenne? Létezik, hogy egy felelős munkát végző felnőtt emberben ilyen gondolatok keringenek? Hogy fontosabb a barátainak való megfelelés, mint az, hogy ő maga mit szeretne, miben érzi jól magát?


Szereted a munkád, ami egy nagyon tiszteletreméltó hivatás. Aki lenéz emiatt, azzal nincs dolgod.

márc. 5. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező: lehet, hogy érdemes lenne más baráti közösséget keresni.

Én soha az életben nem tudnék senkivel semmit éreztetni a munkája miatt, bár rád fel kellene hogy nézzenek, mert ténylegesen életeket mentesz, gyorsan kell döntéseket hoznod...

Én nem is értem ezt a mentalitásukat.

márc. 5. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
21%
Ez sokkal mint szakmunkásnak lenni itthon, na az a ciki!
márc. 5. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
13%
sokkal jobb*
márc. 5. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
100%
Légy büszke magadra, fõleg ha imádod,amit csinálsz.Ne hagyd befolyásolni magadat.
márc. 5. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
100%

"kicsit cikinek tartjak a barataim hogy mentoskent(mentotiszt)dolgozok."


Most kicsit nyers leszek: cseréld le a baráti köröd, vágd ki őket, mint macskát szarni. Ilyen nyomorékokra nincs szükséged.

márc. 5. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
67%

Egyáltalán nem ciki.

Nem is értem a kérdésed, gondosan meg kell válogatnod a barátaid. Olyat fogtál ki magadnak, aki nem diplomás az egy senki!

márc. 5. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
89%
Bármikor lehet váltani vagy továbbképezni magadat. Az életmentés szerintem nem menőség kérdése, ez egy olyan munka ami már tovább megy szimpla kötelesség terén. Mondjuk az a 12- 24 óra nekem sem csábító, de hatalmas respect és köszönet nektek. Nem az a gáz, hogy ez a munkád, az se, hogy ők titkárok, logisztikusok vagy közgazdászok, hanem az, hogy egy ilyen felelős munkát végző ember mint te ilyeneken gondolkodik.
márc. 5. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
100%

A hivatásnak az a lényege hogy szinte semmit nem vársz cserébe, annyira elhivatottágot érzel a szakmád/munkád iránt. Ha valamit szeretsz csinálni, ne hallgass a külső befolyásokra. Ha érzed hogy erre születtél, ezt kell csinálni!


Voltam ideális hivatás tanfolyamon, ott megkérdezték tőlünk hogy:


"Mi az a munka, amit hajnali álmodból felkeltve is tudnál csinálni?"


Na az a hivatásod!

márc. 5. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
87%

Azért tartod cikinek, mert nem vagytok megfizetve. Logisztikus= raktáros kb ők sem meg az irodisták sem...

Bezzeg ha nettó 3 milla lenne a fizud akkor ott kuncsorognának hogy kell oda bekerülni. Nem mindenki tud mentős/ mentőtiszt lenni kicsit gyomor is kell hozzá meg gyors észjárás. Ide tanulni kell egy irodába nem ..


Ne szégyelld!

márc. 5. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!