Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Legbelul cikinek erzem hogy...

Legbelul cikinek erzem hogy mentoskent dolgozom mert az osszes baratom titkar?!

Figyelt kérdés

Korulbelul egy fel eve vettem eszre magamon hogy kicsit cikinek tartom es tartjak a barataim hogy mentoskent(mentotiszt)dolgozok.

Az osszes baratnom/baratom logisztikus,kozgazdasz es hasonlo szakmakkal rendelkeznek,ulnek napi 8-10orat az irodaban es ennyi.Mindekozben en 12-24orazok es eleteket mentek.Ez egy hivatas,es imadok ebben dolgozni,de annyiszor ereztettek mar velem hogy ez nem egy noies szakma,es biztosan nem olyan nehez..es egy ideje legbelul mar en is kicsit cikinek gondolom hogy ezt dolgozom,miattuk.Szerintetek jogos ez a ciki erzes? Mar az is megfordult a fejemben hogy nekem is irodaban kene lennem,annyival konnyebb szerintem,szerintuk nem az.De en sose birtam a monoton munkakat es a fizikai munkakat se,azokat a munkakat szeretem amik gyakorlatiasak es latom hogy van eredmeny,nem csak egy szakma hanem egy hivatas.Ezert is lettem mentotiszt,es az elozo szakmaim is hasonloak; apolo,fogorvosi aszisztens,gyogypedagogiai aszisztens



márc. 5. 11:11
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
Nálatok jobban kevés szakemberre van szükség amikor K nagy 💩ban van az egészségügy!
márc. 6. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:

Szakmámból kifolyólag tartottam a kapcsolatot a mentősökkel!

Jobb ha tőlem tudod: HŐSÖK vagytok! 💪

márc. 6. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:

Szerintem ez egy fake/kamu kérdés. Lefogadom, hogy a kérdező nem is mentőtiszt.


Ezzel az írással, meg egy ilyen semmitmondó kérdéssel egy mentőtiszt biztosan nem tenne fel kérdést a gyakorira. A mentőzés mióta ciki? Elvileg egy magasan képzett egészségügyi szakember vagy. Mit vártál ettől a kérdéstől, nem értem.

márc. 7. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 A kérdező kommentje:

#33 Semmi ertelme nem lenne kitalalnom ilyen kerdest:D

Es hogyha ennyi ember ezt erezteti veled,akkor egy ido utan te is elgondolkodsz rajta hogy mivan ha igaz.Mellesleg ram van irva hogy szarul keresek mert mentos vagyok.12-24 orazok,eleteket mentek.Ok meg 8 oraban irodaban ulnek.

márc. 7. 09:03
 35/36 anonim ***** válasza:
Te nem vagy mentőtiszt! Először is egy mentőtiszt sokkal igényesebben írna ettől a szinttől. Másrészt baromira nem adna arra, hogy az állítólagos baráti társasága mit gondol róla. Eleve nem is barátkozna olyan emberekkel, akik lenézik a munkáját. Ki sem írna egy ilyen kérdést, és a közhiedelemmel ellentétben egy mentőtiszt nagyon is jól keres az átlagos hazai viszonyokhoz képest. Persze, ha valóban mentőtiszt lennél mindezt tudnád, és ez a kérdés kiírásra sem került volna.
márc. 7. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 A kérdező kommentje:

“Sokkal igenyesebben irna ettol a szinttol”

Ez a mondat alapbol nem is ertelmes,az irasommal pedig semmi baj nincsen szerintem.Egyeltalan nem keresek jol,a mentosok sose kerestek jol de meg lehet kerdezni barkit.De biztosan hazudom az egeszet es csak egy otthon unatkozo ember vagyok.Hat ez vicc.Nehogy mar nekem probald megmagyarazni hogy mennyit keres egy mentos:D

márc. 7. 13:54
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!