Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Jogos-e a legjobb barátnő...

Jogos-e a legjobb barátnő megsértődése?

Figyelt kérdés
Úgy alakult, hogy lett egy teljesen szabad hónapom. Lelkileg régóta nagyon nem voltam jól, ezért muszáj volt a traumáim feldolgozására szánni azt a hónapot. Egyik részről nehéz hónap volt, mert felszínre kerültek bennem olyan régi dolgok, amik nagyon felzaklattak. Másik részről végeredményben a legpozitívabbnak érzem ezt a hónapot, mert sikerült túl lendültem lelkileg dolgokon és újra kiegyensúlyozottnak és motiváltnak érzem magam ennek hatására. Amikor ez volt, mondtam a barátnőnek, hogy időt kérek emiatt, nem leszek közösségi oldalakon sem elérhető ez alatt. Tehát mindent pontosan tudott. Mégis felnéztem, mert szerettem volna addig is néha írni neki, de láttam, hogy ő negatív üzeneteket ír, ami megnehezítette a terápiát, ezért jeleztem, hogy még kis idő beszélünk. Én végre felépültem. Ezután várt a barátnő, hogy nyílván én utálom őt azért nem beszéltem vele, nyilván szándékosan kerülöm őt, nyilván megakarom szakítani a barátságot, nagyon csalódott bennem, másnak gondolt, nem vagyok empatikus, nem érdekel engem mi van vele, felesleges, hogy velem beszél és szerinte én vagyok toxikus. És neki saját maga fontos, ezért olyan barátokat keres helyettem, akik empatikusak. Hasonló helyzetben ti megértettetek volna engem és örültetek volna, hogy javultam. Vagy ugyan így megsértődtetek volna, mert ezalatt nem volt chat, beszélgetés, találkozás?
márc. 5. 21:43
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Hát attól függ, hogy mi a problémám. Nyílván jogosan sértődök meg, ha a barátnőmnek mindig ott vagyok, aztán amikor meghal valakim vagy valami súlyos gond van az életemben és teljesen magamra maradok, mert a barátnőm szarik a fejemre. Nem sértődök meg jogosan, ha tulajdonképpen a világgal nem vagyok kibékülve és kell egy nonstop lelki szemetesláda.
márc. 5. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha előre szólsz, hogy mi a helyzet, mire számítsak, nekem nem gond.
márc. 5. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sem gáz,ha szólsz,hogy nem vagy elérhető egy ideig.

Én is jártam hasonló cipőben,de nálam is épp így megsértődtek,és magukra vették,hogy miattuk vonultam el egy kicsit a magányba.

Sőt,igazából engem még piszkáltak is,amíg "távol" voltam,azaz,ugyanúgy írogattak,próbáltak velem kommunikálni,azaz totál nem vették figyelembe,hogy kimerültem,és időre van szükségem.

Önzőek az emberek.

márc. 6. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!