Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan barátkozzak Velük??

Hogyan barátkozzak Velük??

Figyelt kérdés
Járok HIP-HOP-ra és akarok barátkozni több lánnyal, mivel az osztálytársaim nagyon g*c*ik,bunkók stb.... Így ezért szeretnék több lánnyal barátkozni. Lány Vagyok!! Tehát a Táncon van egy Lány Csapat Ők mindig együtt vannak, szinte Örökbarátnők. Nekem mindegyik szimpi NYILVÁN BARÁTILAG!!!!!!! És szeretnék Én is josszájuk tartozni,velük lenni, Örökbarátnőjük lenni. De mind ilyen komolyabb-Ezt úgy értem hogy nem azok a nyomi fajták, ezért kicsit szégyenlős Vagyok oda menni barátkozni, megismerkedni velük.

#barátnő #banda #Örökbarátnők
márc. 7. 08:38
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Együtt táncoltok, vagy külön, csak látni szoktad őket? Egy összeszokott társaságba amúgyis nehéz bekerülni, ezért inkább kezdd kicsiben. Az egyikkel kezdj el barátkozni, külön, aztán ha az jól megy lehet el fog hívni a többiekkel, onnan meg egyenes az út. Csak ne félj, mert az meglátszik és nem vezet semmi jóra. Bátran, nem veszítesz semmit!
márc. 7. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

#1.: Egy csoportba vagyunk,de nem vagyok velünk szóval így külön táncolunk.



Az egyikkel pont Jóba vagyok, mert Ő abba a suliba jár amelyikbe Én, így ismerjük egymást, még jóba is vagyunk, mindig köszön a suliba is ,szóval egyet már léptem előre. :D



És Nagyon Köszönöm a Válaszodat!! Hasznos volt!!😃🥰

márc. 7. 10:39
 3/7 A kérdező kommentje:
#1 És Mivan Ha Nem Hív el??
márc. 10. 16:08
 4/7 anonim ***** válasza:
Elég jóba vagy vele? Ne számíts rá hogy elhív ha nincs meg a bizalom.
márc. 10. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
#4 Hát nem beszélgettünk még, csak köszönni szokott mindig. Sokszor magától.
márc. 10. 16:29
 6/7 anonim ***** válasza:
Akkor itt az ideje :) Hajrá!
márc. 10. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem nem kellene egy ilyen csoportos barátság, ott mindig van áskálódás is, amiről nem tudsz. Éppen elég egy igazi barátnő, max. kettő.
márc. 10. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!