Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért ennyire nagyképű valaki?

Miért ennyire nagyképű valaki?

Figyelt kérdés

Nos van egy ismerősöm, akivel általánosban haverok voltunk és egy darabig ballagás után tartottuk is a kapcsolatot, mivel egy iskolába járunk. Egy darabig még beszélgettünk amikor jöttünk haza, de az is arról szólt, hogy dicsekedett arról, hogy ő milyen jó meg az én osztálytársaimat fikázta, hogy milyen sz.r osztályba járok és hogy az ő osztályuk milyen jó. Általánosba pedig nem volt ilyen, sőt az ellenkezője volt igaz ennek. Év eleje óta csak annyit beszéltünk hogy kezet fogtunk, majd utána az új haverjával röhögött (lehet hogy rajtam). Egyébként ismerem a szüleit, ők tök normálisak,bár mind ketten jó pozícióban dolgoznak.

A gyerekük meg már a folyosón köszönni se köszön. Miért kell ennyire bunkónak lenni??



márc. 8. 16:08
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Egy gyerek. Egy gyereknek nincs integritása, elvei. Befolyásolható, és neki mások véleménye fontosabb, mint a saját nézete. Nem igazán kell ezektől sokat várni...
márc. 8. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Azért már 17 éves és eddig nem vettem észre rajta, hogy nem a saját nézeteit követi, bár néha tényleg jobban adott mások véleményére.
márc. 8. 16:28
 3/3 A kérdező kommentje:
Egyébként jó taktika, ha egyszer a gyerek egyedül áll valahol, odamegyek hozzá köszönök neki és megkérdezem, hogy mitől nem ismer fel?
márc. 8. 16:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!