Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek, ha mindenki...

Mit tegyek, ha mindenki nagyképűnek és flegmának tart?

Figyelt kérdés

Igazából van egy tulajdonságom ami jó is meg rossz is egyben.


Hála az égnek az emberek többsége jóképűnek és szépfiúnak tart. Azonban a külsőmnek van egy hátránya is. Az arcom "normál helyzetben" tényleg kicsit mogorva és flegma. Emiatt úgymond nehezebben megy az új emberekkel való barátkozás, mert az embereknek van rólam egy előzetes fals képe.


Amikor mosolygok azt mindenki szereti és mindig kiemelik, hogy sokkal jobban áll.


Ezzel sincs baj hála az égnek, de egyszerűen nem vigyoroghatok mindig, mint egy vadalma, mert az megint csak álca lenne és nem őszinte. De igyekszem mosolyogni sokat.


Lehet valamit tenni ezzel a dologgal?


2019. okt. 31. 12:06
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
72%
Próbálj meg többször mosolyogni!
2019. okt. 31. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
86%
Aki ismer, az úgyis tudja Rólad ezt. Nyugi, nekem ettől még szimpatikus lennéla
2019. okt. 31. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
60%
*lennél!
2019. okt. 31. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
91%
Ha csak úgy tűnik hogy flegma vagy, az nem gáz. Ha tényleg flegma vagy akkor változtatni kellene. Sokan félnek a velem való kapcsolatépítéstől mert hasonló vagyok én is, de egyébként meg senkit nem szoktam oltogatni meg beszólogatni. Akik ismernek azok meg ragaszkodnak hozzám és az új ismerősöket is általuk ismerem meg legtöbbször mert ők szólnak az újabbak hogy "ez nem olyan kretén mint amilyennek tűnik elsőre" 😃
2019. okt. 31. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
65%

Ismerős. Tőlem mindig azt kérdezik mért vagyok ilyen morcos, vagy mért haragszom?

Ráadásul én lány vagyok. Erre csak annyit lehet mondani "ilyen az arcom"

2019. okt. 31. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Ha gondolod, nekem küldhetsz képet és őszintén megmondom a véleményemet. Nyugi, diszkrét vagyok!
2019. okt. 31. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Nekem is mehet a kép ha nem bánod, szívesen elmondom a véleményem, meg bevallom őszintén kíváncsi is lettem :D

Hasonló helyzetben voltam én is, bár már nem nagyon izgat, akiket szeretek és bírok rájuk szinte úgyis mindig mosolygok.

2019. okt. 31. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Szedd ki a szemöldököd

Az nagyban ratesz.

En ha kifestem akkor kapom mindig azt hogy morcos vagyok

2019. okt. 31. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Aki közélről ismer,az tudja,hogy milyen vagy,az idegenek meg gondoljanak amit akarnak.
2019. okt. 31. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Ja igen, azt elfelejtettem mondani hogy fiú vagyok 😄 ígyis kell kép?
2019. okt. 31. 14:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!