Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan tudnám magamra is...

Hogyan tudnám magamra is felhívni a figyelmet, ha az eszméletlenül szép legjobb barátnőmmel vagyok?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy amikor együtt megyünk társaságba, szórakozni a legjobb barátnőmmel, mindenki csak őt veszi észre. Én is egy helyes, csinos lány vagyok, ha egyedül vagyok vagy másokkal rendszeresen dicsérnek, érdeklem a fiúkat és nem is érzem magam csúnyának. De a legjobb barátnőm valami hihetetlenül szép nő. Nagyon érdekes is a külseje.

Ő; Világító, világoskék szemek, derékig érő vöröses barna haj, csontos, de finom arc, pisze orr, nagy cicik (mondjuk megcsináltatta, attól még jól áll neki), és törékeny alkat. 168cm.


Én: Nagy zöld szemek, barnás (unalmas) mellig érő haj (az enyém sajnos vékony, nem bírja a festést), az arcom összeségében helyes, cuki, szép, de nem olyan kiugróan gyönyörű, mint neki. Én is vékony vagyok, de én inkább az a modell alkat, magas vagyok (176cm) és lapos. Mindig csinosan öltözök, sokszor hordok szoknyákat, ruhákat, ékszereket, szép csizmákat, szolidan sminkelek, a hajam mindig ápolt stb.


Most ha együtt megyünk valahová látom, hogy őt rajongják körbe, még az is, aki nekem tetszik látom hogyan néz rá (noha nem mutatja ki szavakban, tettekben), úgy érzem semennyire sem vagyok észrevehető mellette.

Már azon gondolkoztam, hogy én is csináltatok mű ciciket. Mindig plasztika ellenes voltam, de most kicsit megirigyeltem tőle.


Az nem megoldás, hogy ne barátkozzak vele, mert szeretem, nem is ő viselkedik úgy, hogy elnyomjon. Szimplán annyira szép.


márc. 9. 04:35
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

“ velem is mindig ez volt, ha szebb barátnővel mászkáltam, de fura módon ha meg én voltam a szebb, akkor is többnyire a másikat rajongták körbe”


Vagy csak simán komplexusos vagy és mindig úgy érzed, h nem rád figyelnek.


Amúgy a férfiak épp annyira felszínesek, mint a nők. Ti is hamarabb jópofiztok egy görög istennel, mint a szemüveges, diszkréten pocakos kockával. Kivétel pedig nők között is annyi van, mint a férfiak között.

márc. 9. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
24%

A nagy mellek a legjobbak. Meg a jó segg.


Meg hogy gyakorlott legyen az ágyban.


Meg hogy nagyon ki legyen sminkelve.

márc. 9. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!