Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Barátság esetében mit jelent...

Barátság esetében mit jelent ha a lány azt mondja a srácnak, hogy jó volt hallani a hangodat?

Figyelt kérdés
Ezt lehet csak egy apró bóknak betudni, vagy a csaj lehet hogy már többet szeretne?
márc. 11. 13:45
 1/10 anonim ***** válasza:
40%

Azt jelenti, hogy a kutya nem szól hozzá rajtad kívül.

Szóval tök depis!

márc. 11. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Jót beszélgettetek, érdekes volt a téma, meghallgattad.

Nem kell mindenbe belelátni dolgokat. Ez egy közhely.

márc. 11. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
75%
Na, nekem ezért nincsenek fiú barátaim. Állandóan kombináltok. Annyit mondok, hogy "örülök, hogy látlak!" és olyan sztorit gyártotok belőle, a Paula és Paulina kutyafa**a volt ahhoz képest.
márc. 11. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
62%
#3 Dettó! Ezt én is annyira utálom. Nemhogy a barátságot kerülöm velük, de kb. már semmit nem merek mondani fiúknak, mert annyi, hogy köszönök neki és ő már ott tart, hogy halálosan belezúgtam...
márc. 11. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Ezt értem, hogy a pasik kombinálnak, csak azért fura mert mostanában egyre többet hangoztatja hogy milyen jól nézek ki. Egyre gyakrabba keres. Illetve mikor írta hogy jó volt hallani a a hangomat a végére egy piros szivecskét is küldött szóval ezért kezd fura lenni.
márc. 11. 14:07
 6/10 anonim ***** válasza:
Akkor hívd randira és a válasza függvényében megtudod. Mit kell itt vergődni? :D
márc. 11. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Ravasz ez a Tavasz :D
márc. 11. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

6

Pénteken találkozunk, ugyan nem randi, csak beszélgetős találka lesz, de kíváncsi leszek hogy felhozza-e a témát!

márc. 11. 14:24
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, én női szemmel próbálok válaszolni.

Barátság esetén én ilyet nem írok, nem mondok pasi barátomnak! Ha egy pasi szimpatikus, és ha tetszik is, akkor igen! Én ilyen vagyok! Szerintem, nem pusztán barátilag tette hozzá hogy jó volt hallani a hangod, és még a szivecske is mellé!

márc. 11. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Nőkent en csak olyan férfinak mondanám ezt, aki felé romantikusan is érdeklődők.
márc. 11. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!