Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Barátság esetén lehet a lány...

Barátság esetén lehet a lány féltékeny?

Figyelt kérdés
Férfi nő barátság van közöttünk, már több mint egy éve, ezt az elején tisztáztuk is hogy csak barátság. Pár napja beültünk kávézni beszélgetni, és észrevette, hogy megnéztem a pultos csajt, mert tényleg jól nézett ki, erre a barátnőm rámszólt, hogy ne nézd már ilyen feltűnően, és viccesen rácsapott a combomra. Mondom nem feltűnően néztem, de tök jól néz ki. Erre ő, igen jól néz ki de olyan fura a lány. Lehet barátilag féltékenynek lenni?? Ha neki bejön egy pasi, még biztatom is hogy gyerünk menjen oda ismerkedjen.
febr. 18. 08:17
1 2 3 4
 1/32 A kérdező kommentje:
Még annyit hozzá, hogy pár hónapja próbálkoztam egy lánnyal, de végül nem lett hosszú távú. Ott is folyton kérdezett hogy mi a helyzet velünk hogy alakul a dolog, szerelmes vagyok-e már, és mindig felhozta hogy a lánnyal előtte mi is csak barátok voltunk, és csak összejöttünk. Szóval nem értem.
febr. 18. 08:20
 2/32 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy ő nem barátilag van veled.
febr. 18. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
50%
Sértő tud lenni. Általában még egy pr.stit vagy konzumnőt is meg szoktak azzal tisztelni, hogy a jelenlétében nem más nőkre nyáladzanak legalább amig vele beszélnek.
febr. 18. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
Vele mész el kávézni aztán mást lesel. Miert nem a pultossal kávézol. Ez igy tényleg gáz.
febr. 18. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:
Csak megnéztem....óvatosan de kiszúrta
febr. 18. 08:28
 6/32 A kérdező kommentje:
Ha ő nézett még régebben egY pasit én sem vettem zokon! Mindent megbeszéltünk ilyesfajta ügyekben.
febr. 18. 08:30
 7/32 anonim ***** válasza:
A női mivoltot sèrti.
febr. 18. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:
Akkor nem volt féltékeny. A férfi mivoltot miért nem sérti, ha ő is megnézett egy két pasit, sőt mondta is hogy milyen helyes pasi.
febr. 18. 08:54
 9/32 anonim ***** válasza:
Az cseszi az agyát, hogy nem őt nézed, hanem mást, meg másnál próbálkozol, arra azért mondja, hogy olyan fura. Nem feltétlenül jelenti azt, hogy akar téged. Az egoja viszont azt akarja, hogy te meg őt akarjad. Nőként mondom, hogy a nők hülyék ilyen tekintetben.
febr. 18. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:

9

Köszi! Na így már értem! Viszont azt meg nem annyira, hogy mostanában ha kicsit "vagányabban, csinosabban" öltözöm fel, ahogy meglát azonnal mondja hogy nagyon jól nézek ki, persze csak barátilag mondja. Hát kezdem nem érteni.

febr. 18. 09:05
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!