Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit csinálok rosszul?

Mit csinálok rosszul?

Figyelt kérdés
Van egy lány a suliban, aki nekem nem tetszik, de a haveromnak igen. Nekem ez a lány az egyik legjobb barátom az osztályból, viszont mostanság úgy érzem egyre közelebb kerül a barátomhoz, aki viszont ezt nagyon nem érdemli meg. Én megértem hogy szerelmes, és közelebb szeretne hozzá kerülni ezzel nincs semmi gond, csak nem értem hogyan engedheti neki ezt ennyire a lány. A barátom már többször is megbántotta ennek a lánynak az érzelmeit, mert csak drámázni akart. Viszont a lány mégis mindig megbocsájtott neki, még azok után is, hogy azt mondta nem fog soha. Tudom hogy mindenkinek jár egy második esély, de azért ez már nem a második volt, és fogalma sincsen arról, hogy a "haverom" milyen is tud lenni igazából. Elég szomorú hogy rengeteg dolgot megtenne azért a lányért és ezen ment el a barátságom vele. Nagyon szeretnék jóban lenni azzal a lánnyal, csak folyton közénk áll és szét akar minket szakítani mert annyira elsajátítja magának a "tulajdonát" (de tényleg úgy beszél róla mintha egy tárgy lenne csak ezt a lány nem tudja) Azért aggódok mert félek, hogy ebből komolyabb dolgok is lehetnek, és nem akarom, hogy a lány rossz kezekbe kerüljön. A szüleim is azt mondják hogy szarjam le úgy is mindjárt ballagok, de egyszerűen nem tudom ezt magam mögött hagyni. Nagyon rosszul esne ha a haveromnak lenne igaza, mert akkor azt fogja megtanulni, hogy ez amit csinált, hogy ennyiszer megbántotta, hogy ilyeneket mondott neki, hogy ez jó dolog és a többi lánnyal is ezt fogja csinálni. Belegondolni is rossz, hogy egy ilyen kis elsajátítós önfejű patkány lett a barátom az évek során és ezt nem veszi észre rajta senki, mindenki isteníti a suliban, de egyszerűen nem látnak be a dolgok mögé.

márc. 17. 19:32
 1/1 anonim ***** válasza:
91%
Nézz tükörbe. Vegyél egy nagy lélegzetet. Aztán mondd a saját szemedbe, bátran: a barátnőm mint nő nem közömbös, féltékeny vagyok.
márc. 17. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!