Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Én csinálok valamit rosszul?Ve...

Én csinálok valamit rosszul?Velem van a baj?

Figyelt kérdés

Van egy barátnöm akivel 9-dik óta vagyunk barátok.Segitetem neki a suliban mikor doga volt.Szereztem neki munkát nyára.Anyum munka helyén(ahol anyám dolgozik be ajálota őt).Mindig meghívom valamire a suli büféjeben.Névnapjara meg szülinapjára is vettem ajándékot.De ő viszont nem adott nekem eddigi szülinapomra semmit.Mikor akarok hétvégén valami pogramot csinálni közösen akkor hirtelen nem ér rá.Én csinálok valamit rosszul?

18/L



2022. jún. 29. 00:07
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Leírásod alapján nem.

Pont hogy te nagyon jószívű, kedves, segítőkész barát vagy.

Ezt az állítólagos barátodat te nem érdekled, csak kihasznál valószínűleg.

Én ezt a kapcsolatot nem erőltetném tovább.

Szerintem ez csak az ő részérő érdekbarátság ha soha sem ér rá, nem viszonozza a dolgokat.

2022. jún. 29. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Sajnos nekem is volt hasonlo baratsagom (minusz az ajandekozosdi talan) nagyon nagyon kozeli baratok voltunk de amint veget ert az altalanos iskola es mas kozepsuliba mentunk, hiaba kerestem, hiaba latkunk kozel egymashoz, egyszeruen nagyon egyoldaluva valt a dolog. Evekig nagyon bantott, probaltam eroltetni, de nem ment... Vegul sikerult elfogadnom hogy nem lesz olyan amilyenre szeretnem, de elfogadtam azt is hogy milyen lehet, es azota neha rairok, megkerdezem hogy van, par evente talalkozunk.


Viszont azt is meg kell jegyeznem hogy ezt nem direkt csinalja, elmondasa szerint o sose tudja mit irjon mert nem tortenik vele semmi erdekes, sokszor en se kaptam tole ajandekot, de nem azert mert nem akart adni hanem mert kiment a fejebol mert rossz az emlekezete, vagy ha emlekezett is, nem tudta mit adjon, mit vegyen. Vannak ilyen emberek akik csak kicsit... hogy is mondjam, szerencsetlenek, nem feltetlenul rosszindulat van mogotte...


A tanacsom neked az lenne, hogy gondold at hogy mi az amit te akarnal ebbol a baratsagbol, illetve hogy mi az amit ki tudsz belole hozni, es ha a masodikat el tudod fogadni, akkor probalj azzal a mentalitassal hozzaallni, ne az idealitassal, hogy mi az amit akarnal...

2022. jún. 29. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Vagy nincs pénze

És a programokat is azért mondja le mert nem tudná kifizetni

2022. jún. 29. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!