Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért érez fàjdalmat az adott...

Miért érez fàjdalmat az adott baràtnő ha mondom megyek valahova?

Figyelt kérdés
Nem függünk egymàstól túlsàgosan,nem függő személyiseg.Peldaul hivtam kirandulni februarban mondta neki most oszinten nincs kedve kirandulni meg hidegben utazni.Most megint mentem egy napos utra,ezuttal nem is kerdeztem merta testverem abban a varosban lakik es egyedul akartam vele talalkozni.Es talalkoztunk ezzel a baratnovel a napokban es mondom neki hogy megyek erre az utra meg talalkozok ott a testveremmel.Erre latom elszomorodik. Vagy par honapja mentem utra egy baratnommel a masik heten meg vele mentem egy masik utra. Es akkor ugyanez a megnyilvanulas szomorusagba vegyult rossz erzes.Van neki anyagi kerete,nem az a gond hogy nincs.Talalkozunk is gyakran,hivom is ilyen helyekre,nem arrol van szo hogy hanyagolom.Szeptember ota hetvegi foiskolara jar,nincs minden hetvegen eloadas tehat van ideje is.Azelott meg egyaltalan nem is akart ilyen helyekre jonni.Mostmar van kedve de van amikor tehetne,johetne de ahhoz nincs kedve.Akkor nem ertem mi a gond ha en megyek mi az a szomoru,rossz erzes benne.
márc. 24. 13:32
 1/6 anonim ***** válasza:
A "látom, elszomorodik" még nem bizonyosság. Lehet, hogy csak neked tűnik olyannak. Ha nem hanyagolod el, szoktad hívni és el is szoktatok néha együtt menni, akkor nincs okod lelkiismeret-furdalásra. Csak olyan programokra tudtok együtt menni, amik mindkettőtök számára érdekesek.
márc. 24. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Lelkiismeret furdalasom nincs miert legyen.Akar az elszomorodas mogott ez is lehet amit irsz lehet mondtam nemet olyan programra,utra amit o szeretett volna es nekem nem volt vonzo. De forditva is igy van o is mondott nemet.
márc. 24. 13:50
 3/6 anonim ***** válasza:
0%

Ilyen helyekre nincs kedve menni nem veled nincs kedve lenni.

Nyilván rosszul esik neki, hogy a szabad hétvégéjén elutazol, amikor együtt lehetnének, de szólni nem akar, mert hisztis pinának tűnne.

márc. 24. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Van amikor fel van kinalva neki is q lehetoseg.Persze az o dontese mihez van kedve mint ahogy az enyem is nekem mihez van kedvem Kavezni,setalni barmelyik nap lehet utazni nem ha szervezetten megy valaki
márc. 24. 14:37
 5/6 anonim ***** válasza:

Attól még, hogy felkínálod a lehetőséget, a programot magát nem fogja megkedvelni. Van aki egyáltalán nem szeret utazni, kirándulni (az is lehet mindig rosszul lesz hosszú úton, kocsiban buszon)

Mást lehet, hogy nagyon szívesen csinálna veled, de mivel szervezett utad van, lemondatni nem akarja.

Szerintem teljesen érthető a szitu.

márc. 24. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen az ok,de en sem mondok le egy utat egy keso delutani vagy esti setaert ami altalaban a programunk egyutt. Persze nem rosszbol irtam ki a kerdest mindenesetre van a hetnek het napja lehet maskor is talalkozni nem arrol van szo hogy nem akarok talalkozni vagy halaszgatom hetekig.Neki meg nincs mit csinalni olyankor valoszinuleg meg nem sok emberrel talalkozik es innen johet a keseru erzes ami nem is ellenem iranyul,inkabb egyfajta csalodottsag a reszerol hogy pl.kirandulni nincs kedve es mivel nem vagyott itt ugrik a lehetoseg hogy valamit csinaljunk.De ez forditva is lehet nezni ha en sem talalok tarsasagot egyedul szoktam menni amihez motivalt vagyok.Pl.moziba,eloadasra,kirandulasra,kavezni,sutizni,enni siman beulok valahova egyedul is
márc. 24. 14:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!