Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Az emberek miért terjesztenek...

Az emberek miért terjesztenek olyan pletykát a másikról ami nem igaz?

Figyelt kérdés
volt egy pár barátom akikben megbíztam de nem igazán ismertük egymást aztán megtetszett egy fiú és kiderült hogy a barátaim elterjesztették neki hogy tetszik nekem mindig ellenem voltak most pedig akármikor bemegyek a suliba az egyik úgy viselkedik mintha semmi nem lenne a kettő másik meg a hátam mögött beszél rólam egy fiúval akit szintén ismerek de mégis az egyik hazugságokat terjeszt rólam ez miért van?
márc. 25. 10:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
90%
Mi van?
márc. 25. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
úgy volt hogy elmondtak az illetőnek mindent közben a fiú nem is ismert és ráfogták a fiú egyik másik osztálytársára akit szintén ismerek
márc. 25. 10:51
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Jesszus..
márc. 25. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
A történetet nem akarom és nincs is értelme értelmezni. Kérdésedre a válasz mert az átlag ember unatkozik és szereti szart keverni mivel az unalmas kis életében kellenek az ingerek.
márc. 25. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Egyébként mindig mást mutattak de soha nem voltak őszinték az egyik még hazudik is rólam közben nem is vagyok kétszínű szerintem inkább ők azok mert bele se mondták a szemembe és Rákenték másra hogy hazudik én is hibáztam dolgokban de nem voltam kétszínű velük soha aztán ahogy mindent elmondtak bele keverték ezt a fiút egy felhasználó név miatt a dologba ami őt nem is érdekelte de muszáj volt nekem írnia mert kényszerítették kettő alkalommal beszéltünk mégis azt mondták hogy zaklatom még a tanárnak is beadták közben ők küldtek rám embereket holott mi már nem is beszéltünk egyszer oda jöttek de inkább nem szóltam semmit számomra ez túlságosan kínos volt mert már akkor nem is beszéltünk és oda jöttek mintha zaklattam volna holott ő írt rám egy olyan dolog miatt amiben bele lett kényszerítve volt egy olyan is hogy össze kevertek engem a barátnőmmel mintha ő lenne belé szerelmes és így is volt tetszett neki de soha nem vallotta be szerintem ezt is direkt csinálták
márc. 25. 11:00
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Ezt fájdalmas volt olvasni is Azt hiszem az összes idegsejtem kiégett...
márc. 25. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

A vesszőhasználatot már nem tanítják az iskolában?


Azt az időt, amit a kérdésen agyalgatva töltesz, inkább fordítsd olvasásra. Amúgy aki pletykálkodik, hazudozik másról, az jellemzően irigy, gonosz, rosszindulatú patkány és inkább kerüld el.

márc. 25. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Tisztázd a dolgot! Mondd azt, hogy nem tetszik neked, csak mondjuk barátként tekintesz rá, vagy ő akar barátkozni veled. Istenem milyen gonoszak az emberek.... Belem kifordul..
márc. 25. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Már az első sorban elveszítettem a fonalat és ez nem az én értelmi szintem miatt van.
márc. 25. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
85%

Úristen b+!

Mosakodj meg hideg vízben!!!

Szerelmesek beléd! Csak titkolod, hogy tudod!!!

márc. 25. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!