Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ki hogy élte meg egy hosszú...

Ki hogy élte meg egy hosszú barátság lezárását?

Figyelt kérdés

Következő a téma vagy 5-6 évig szinte naponta lejártam “baráthoz’’ annak volt egy öccse akivel fociztam hülyéskedünk már olyan volt mint ha az én öcsém lenne. Ez a “barát” a testvére egy szarkavaró gonosz ember. Őt nem bánom hogy nem látom de a kissrác az öccse az néha még hiányzik amennyit együtt nevettünk beszélgettünk stb és egyik pillanatra véget vetettem a tesójával a “barátságnak” mert elegem lett belőle öccse is letiltott így még elbúcsúzni se tudtam tőle ennek már 2 éve és néha álmodok még róla hogy beszélünk focizunk hülyéskedünk ki hogy tudná ezt a dolgot lezárni? Zaklatni nem akarom hogy oda megyek hozzájuk stb de ezt nem tudom lezárni 2 év után sem hogy elbúcsúzni se tudtam tőle.


22/L



márc. 27. 15:45
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
"Minnél több a veled, annál nehezebb a nélküled"
márc. 27. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Eleinte nagyon rosszul érintett, de bármilyen klisé is, az idő teltével jobb lett; nem agyaltam rajta annyit, nem bántott már annyira a hiánya. Elfelejteni még mindig nem tudtam/tudom, de már legalább annyit el sikerült érni, hogy tényleg kevesebbszer jut eszembe mindenféléről.
márc. 28. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Legutóbbi legjobb barátnőm két év barátság után váratlanul megírta, hogy nem érzi már barátságnak a barátságot és letiltott, hogy reagálni se tudjak. Minimum lett volna, hogy megbeszélje személyesen velem, ha valami gondja van. Én tanultam és dolgoztam, amitől sokat kimerült voltam, ő pedig az egyiket se, nem tehetek róla, hogy így kevés időm maradt csevegni és programokra. Nem tudok mit tenni, ha ezt nem érti meg. Nagyon rossz volt, hogy lehetőséget se adott ennek átbeszélésére. Legalább 3 hónap kellett, hogy valamennyire túltegyem magam, bár teljesen nem tudom. Ha arra is jutottunk volna, hogy ne tartsuk fent a barátságot számomra feldolgozhatóbb lett volna, ha leülünk megbeszélni, meghallgatjuk egymást és közösen arra jutunk, hogy megszakítjuk a kapcsolatot. Most is szomorú és fájdalmas az egész és hiányzik. De nem bánom, hogy így történt, mert ezek szerint képtelen volt arra, hogy megbeszélje velem a legfontosabb dolgokat és nem is érthetett engem igazán. Előbb utóbb ez történt volna, a barátnőm letiltott volna mindenhonnan, ha valami nem tetszik neki és minél több év "barátság" telt volna el annál rosszabb lett volna.

Értelek, ha lett volna lehetőség búcsúzásra a történet feldolgozása is könnyebb lenne. Persze 5-6 évet nehéz feldolgozni. Más amikor eltudsz normálisan búcsúzni és más amikor csak egy hirtelen letiltás vet véget a barátságnak. Ez sajnos ilyen. Ha annyira értékelte volna a barátod a barátságot mint te az övét már rég keresett volna.

ápr. 9. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!