Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek is csúnya húzás...

Szerintetek is csúnya húzás volt vagy túlreagálom?

Figyelt kérdés
11 éve vagyunk legjobb barátnők. Múltkor volt egy kis nézeteltérésünk, és hozzámvágta hogy fizessek ki neki egy 2500 Ft-os valamit amit ő szerzett be nekem, mert elfelejtettem. Egyből elutaltam neki..viszont azóta is azon kattogok hogy hogy tudta ezt szóvá tenni. Neki nincs jogsija, akárhova megyünk én vezetek és sokszor szívességből is elvittem már ide oda. Ha csak összefutunk alap hogy én megyek érte és ilyenkor mindig veszek neki üdítőt. Tavaly pl. Győrben akart bulizni, ami másfél óra tőlünk. Oda is én vezettem, de soha nem kértem tőle egy fillért sem sem a benzinre sem az üdítőkre. Távol áll tőlem a hándigálás, de szerintem nem volt szép tőle ez a megnyilvánulás ha azt vesszük én mennyi mindent megtettem már érte.
márc. 31. 19:23
 1/9 anonim ***** válasza:
87%
Ha ilyen a legjobb barátnőd, akkor milyen a legrosszabb?
márc. 31. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát ja, nem kell neked ellenség, itt vannak a barátaid.
márc. 31. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
18%

Az komoly LEGJOBB barátság ha egy kis nézeteltérést nem tudtok megbeszélni

Amúgy igen,csúnya dolog volt hogy MOST(vita közben) teszi szóvá az H nem ad bele a benzinbe és is érdekes

De szerintem Te sem a legjobb módon közelítesz a dologhoz ahelyett hogy probálnád vele ezt megbeszélni inkább úgy kérsz idegenektől véleményt(amivel nincs baj) H a vita tárgyát nem tudjuk

márc. 31. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
54%
Nekem van egy mondásom, "szemeteket ki kell törölni az életünkből", és neked is ezt kellene tenned. Ilyen egy piti, forintos embert, rád kiabálja azt a 2500 forintot, te meg hurcaltad a picsaját🤦 Hát ne haragudj meg, én úgy elhajtottam volna hogy az csuda. Meg mondtam volna, hogy ő meg fizesse ki azt a rengeteg benzint. Amúgy értem én, hogy 11 éve vagytok "legjobb barátnők", de ő csak kihasznál téged, arra vagy jó neki, hogy hurcolászd a picsaját. Én nem hagynám senkinek se, hogy baleknak nézzen.
márc. 31. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
*hurcolásztad
márc. 31. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%

Nyilvanvaloan gusztustalan. Viszont Budapesten elve rengetegszer eroszakkal ajanlkoztak baratok, ismerosok, hogy kocsival vagy taxival hazadobnak, es nem fizettem. Evekkel kesobb esett le, hogy penzt remeltek, mert utbaestem. Csak eppen en nem felek, imadok gyalogolni es arrafele nem volt gaz a tomegkozlekedes. Szivesebben mentem volna nem autoval.

Tehat van ez az oldala is.

márc. 31. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
72%
#6 az teljesen más. A kérdező írta, hogy akárhányszor találkoztak, mindig ő ment el érte, gondolom hogy nem csak éjszaka találkoztak. Illetve elvitte Győrbe is, ami másfél órányira van tőlük, hát gondolom hogy a kisasszony nem tömegközlekedéssel akart éjszaka eljutni Győrbe bulizni. Meg sokszor szívességből is elvitte ide oda, tehát teljesen más a történet.
márc. 31. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
9%
Kevered a szezont a fazonnal te is. De hát ez itt aszokásos pitsáskodós kérdéseknél előfordul. Te elfelejtettél kifizetni neki valamit, amit ki kellett volna, ezért emlékeztetett rá (hogy a hiszti hevében az részletkérdés), ellenben te olyan dolgot kérsz számon, ami nem volt előre lefektetve. Legalábbis a szóhasználatból az feltételezhető, hogy nem egyeztetek meg, hogy bulika előtt fizeti a fele benzint pl.
márc. 31. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
10%
De nem félsz, hogy az akiről a kérdés szól ezt olvassa és számonkéri, hogy miért nem vele beszélted meg, miért ide írod ki?
márc. 31. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!