Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Előfordult màr valakivel...

Előfordult màr valakivel olyan eset hogy egy konfliktus utàn elmélyülttebbé,jobbà vàlt egy baràtsàg?

Figyelt kérdés
ápr. 2. 19:38
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Nekem az a tapasztalatom hogy konfliktusok minden nem felszínes emberi kapcsolatban vannak, és ha ideálisan sikerül megoldani, az növeli a bizalmat
ápr. 2. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
34%
Nem, ha már 1x volt konfliktus az sajnos egyre gyakoribbá válik nekem ez a tapasztalatom
ápr. 2. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Egyik,masik hozzaszoloval is egyet ertek.Ami a konfliktusok gyakorisagat illeti ott ki nem mondott dolgok allhatnak a hatterben
ápr. 2. 20:54
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem. Tapasztalat, hogy mindig nyomot hagyott, soha nem lett már olyan, mint előtte.
ápr. 3. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
4.olyan nem lehet az ertheto,az erdekelt lehet- e esetleg hasonloan jo vagy jobb,erettebb
ápr. 3. 07:41
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Most, így hirtelen, két olyan barátságra tudtam gondolni, ahol volt nagy/nagyobb konfliktusunk.

Az egyiken sikeresen túl is jutottunk, és egy darabig úgy tűnt, szorosabb lett a barátságunk, mint előtte volt. Aztán végül mégis más baráti társaságokban kötöttünk ki, de az sem hirtelen történt.


A másiknál pedig, hiába voltunk már majdnem 20 évesek, nem sikerült teljesen jól megbeszélni a dolgot. Én is hibás voltam, ő is, akkor ezt ő nem tudta beismerni, én igen, szóval az nem alakult valami fényesen.

ápr. 4. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
6-os ott a pont!Ha az egyik fel nem tudja beismerni,nem akarja megbeszelni ott nincs mit tenni.Hasonlo helyzet volt en beismertem a reszemet a konfliktusban,o kiforgatta a szavaimat,kertem meg egyszer tisztazzuk,o megszakitotta
ápr. 4. 16:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!