Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit kellene tennem? (Bipolaris...

Mit kellene tennem? (Bipolaris barat)

Figyelt kérdés
A haverom bipolaris es folyton rajonnek ilyen hangulat ingadozasok vagy mik es mar ez elegge idegesito de attol baratkozni akarok vele mit tegyek?
ápr. 3. 18:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Barátkozzál vele mozdítsd ki a komfortzónájából,beszélgess vele sokat.
ápr. 3. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én is az vagyok, de kordában tudom már tartani. Kamasznak sem voltam egyszerű eset, de olyan 22 lehettem, amikor lettek nagyon nehéz időszakaim. Olyan időszak, hogy folyton rosszul voltam, a természetem is nehezebb lett, aztán hirtelen lenyugodtam és utána jó ideig rendben voltam. Nekem az segített, amikor rájöttem, hogy mindig ugyanakkor jönnek elő, ősz, tavasz, amikor az időjárás átmeneti, a frontok erősebbek. Így magammal is sikerül megértetni, hogy nincs baj, amitől nem is igazán jönnek már elő a nehéz időszakok.


A kommunikáció terén, nekem a türekem segített sokat. A játékokba ne menj bele soha, azt javaslom. Nagyon ügyesen tudtam manipulálni az embereket, hogy én lehessek az áldozat, ezt sose vedd magadra. Tudod, ha a rossz hangukat hirtelen jön, szeretjük kötni is valamihez, ez egy automatikus dolog és sokszor a környezetünkhöz kötjük, azt akarjuk, hogy mivel ezt váltotta ki belőlünk, viseljék a követközményeiket, de akármennyire is próbál a bipoláris barátod a lelkiismereteddel játszani, akármennyire is próbál lehúzni, ne engedd neki, mindig inkább hangsúlyozd ki, hogy szerinted miért nem érdemled ezt tőle.


Szabj meg határokat is, mert én könnyen váltam energiavámpírrá, aki hagyta, azt úgy szívtam ahogy tudtam, sokat segített, ha láttam, hogy meddig mehetek el, mert ilyenkor a kontrolt nagyon könnyű elveszteni.


Tudom, hogy a hirtelen váltások is nehezek, amikor nem tudod mire számíts a következő pillanatban, ezért mindig állj poénosan a hozzá. Mindig, ha jön a hirtelen váltás, valami poénos megjegyzéssel kezeld, ne negatívval, nekem ez néha segített megállnom, amikor láttam, hogy nem fühhel vagy sajnálattal reagálnak, hanem humorral.

ápr. 3. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Kérdés, hogy meddig lesz türelmed...


Biztos szereted és nem akarod, hogy ne legyen része az életednek.


De tönkre is mehetsz benne.


De azért még ne add fel

ápr. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!