Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Segítség mit kéne tennem?

Segítség mit kéne tennem?

Figyelt kérdés
Röviden: tavaly volt egy jól működő baráti körünk de az mostmár nem igazán működik...jött egy új évfolyamtársam aki nagyon aranyos volt is áthívott magához de az utolsó pillanatban lemondta én meg mérges voltam rá mert már megvettem a kaját az üdítőt meg minden....is most meg haragszik rám nem tudom mi miatt és a baráti körben már megint én vagyok az aki szerintük elront mindent...is pluszban van egy nagyon jó barátnőm a társaságban akit rendes érzelmileg bántják de nem akar kilépni mert akar adni mindenkinek egy csomó esélyt is senkivel nem akar vitázni de úgy érzem nem áll ki mellettem mert semleges akar lenni...

2023. ápr. 20. 21:51
 1/6 A kérdező kommentje:
Bocsi elég hosszú lett🫠
2023. ápr. 20. 21:52
 2/6 anonim ***** válasza:
93%
A helyes az lenne hogy ebből is kilépsz. De én is voltam fiatal..valószínűleg sokáig még csesztetitek egymást, veszekedtek stb majd szépen lassan felnőttök és szartok majd az egészre :d ne vedd komolyan..néha azért szolj oda védd meg magad meg azt a csajt is..kicsit állj a Sarkadra és ennyi.
2023. ápr. 20. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
52%
Nem kellene ezt az egészet ennyire mellre szívni. Vedd könnyedebben az életet.
2023. ápr. 20. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
74%

Ez kicsit fura story.. hány éves vagy 14-15? (Az írásod megfogalmazásából, katyvaszságából erre tudok következtetni)

Ha téged hívott át akkor miért pikkelnek rád a barátaid, ha közük sincs az egészhez? Honnan tudnak erről amúgy? Gondolom elmondtad nekik, de minek?

A fentebb említett barátnő emlékeztet egy régi ismerősömre aki hasonló volt. Hiába bántak vele rosszul nem hagyta ott a társaságot mert félt, hogy egyedül marad. Ebben az esetben a legjobb megoldás talán az lehet, hogy Ti ketten otthagyjátok ezt a társaságot és megmaradtok egymásnak barátok.

2023. ápr. 21. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
09:03 jó ötlet lenne kilépni, de ő ragaszkodik ezekhez az emberekhez nem tudom mért...egyedül meg elég fura lenne kilépni
2023. ápr. 21. 15:04
 6/6 NTBS ***** válasza:
Kerüld őket.
2023. ápr. 27. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!