Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Veletek is előfordult hogy...

Veletek is előfordult hogy mély baràti csalódàs utàn idővel elkezdtetek undort érezni az irànt aki ezt tette?

Figyelt kérdés
Ahogy múlt az idő a fàjdalom,csalódàs helyét àtvette az undor.Vagyis a fajdalom es undor kevereke ahol mar jobban az undor dominalt az elkovetett dolgok miatt.
ápr. 5. 09:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem csak lesz@rtam, bár kérdés hogy mennyire rossz dolgokat csinált.
ápr. 5. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Sőt! Legszívesebben jól gyomron vágnám egy fagyott libával.
ápr. 5. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ez a liba jo😀
ápr. 5. 10:08
 4/7 anonim ***** válasza:
Az undor túlzás, de tény, hogy inkább negatív érzéseim vannak vele szemben, mint pozitívak. Annak ellenére is, hogy azt vallom, hogy a finálé nem értékteleníti el az éveket, amikor még minden jó volt, és fontosak voltunk egymásnak.
ápr. 5. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Biztos tőle undorodsz? Nem magadtól, amiért nem vagy jó emberismerő és hagytad a dolgokat?
ápr. 5. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
5.lehet nem is undor inkabb duh es ellenszenv ha jobban belegondolok magam irant is hogy hagytam,hittem neki,remenykedtem az iranyaba meg azert mert kihasznalt
ápr. 5. 17:27
 7/7 anonim ***** válasza:
Részemről sem undor volt, hanem inkább mély csalódottság és újonnan kialakult ellenszenv keveréke. Sejtettem, hogy nem életre szóló barátságról lesz szó, de azt nem gondoltam, hogy olyan hamar és úgy ér majd véget.
ápr. 6. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!