Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért nem bízik bennem ?

Miért nem bízik bennem ?

Figyelt kérdés

Van egy srác akivel beszélgetni szoktunk, de nem hív el soha egy programra se, pedig elvileg barátok vagyunk.


Amikor egyszer elhívott beszélgetni akkor mondtam neki, hogy fáradt vagyok. Erre ő elszégyelte magát mert az ő hibája, és így nézek...Csak szimplán rosszul aludtam az este, ennyi.


Egyből magára vesz mindent és túlgondolja a dolgokat, pedig tényleg jószándékú vagyok, de mintha mindenben a rosszat látná.


Őszintén ez engem is lehúz, meg már saját magamban sem bízom túlságosan.


Nem értem őt!



ápr. 5. 12:07
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Beszéld meg vele.
ápr. 5. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ezt tőle kell megkérdezni. Ülj le vele, és beszéljétek meg.
ápr. 5. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudod vele megbeszélni. Én is ilyen vagyok. Örülj hogyha lezárhatod vele. Ezt ő tudja megoldani és egy szakember, de valószínűleg azt sem tudja, hogy szüksége van rá...
ápr. 5. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
77%

Kérdezd meg tőle, ő hogyan látja önmagát. Majd utána mondd el neki, hogy te hogya látod? Aztán térjetek arra az útra rá, hogy hogyan lehetne ezen változtatni?

Elsőre nem fogja észrevenni a hibáját, a problémát, de ha finoman felismerteted vele, akkor remélhetőleg képes lesz ennek a módosítására.

ápr. 5. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!