Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Most nem bízik bennem vagy...

Most nem bízik bennem vagy normális?

Figyelt kérdés
Múltkor mikor beszélgettem egyik barátommal ő fiú én lány rákérdeztem még régen beszélt szexualitását illetően arra ,hogy mi a helyzet.Nagyon zavarba jött s mondta ,hogy beszélt az egyik rokonával erről s mikor még kérdeztem ezt követően nem akart válaszolni, és mondta ,hogy hagyjuk ha lehet.Nekem kicsit furcsa volt mert nekem a barátaim elött alig van titkom,nem bízik bennem vagy csak más a felfogásunk?

2016. jan. 13. 07:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Légyszíves próbáld újra megfogalmazni, így nem egyértelmű, hogy pontosan miről beszélsz.
2016. jan. 13. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Bocs, de az ÉN szexuális viselkedésem, életem RÀM tarrtozik meg a PARTNEREMRE, másra, kivülálló emberre nem.


Neked semmi közöd ehhez, föként hogy nem igazán szoros a kapcsolatotok!

2016. jan. 13. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
60%
a szexulaitás az első amit kidumálnak a csajok és a pasik, ha megromlott a kapcsolat, ott lehet megaláznia leginkább valakit, még a nagyon értelmiségi körökben is, úgyhogy baromira nem mindegy kinek beszél az ember ilyesmiről, a férfiak undorító dolgokat mesélnek, a nők pedig midnig kidumálják azokata barátnőiket, akikkel összevesznek, ha a kapcsolatuk zátonyra futott, gondold végig, most képzeld el
2016. jan. 13. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az, hogy ki kivel mennyit oszt meg magáról, mindenkinek a magánügye. Az, hogy te simán beszámolnál a szexuális életedről a barátaidnak, nem jelenti azt, hogy nekik is ugyanezt kell tenniük. Én sem beszélek mindenről a közeli barátaimnak, nem azért, mert nem bízom bennük, hanem mert vannak dolgok, amelyek nem tartoznak rájuk, és fordítva is így van. A magánszférát illik tiszteletben tartani.
2016. jan. 13. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Hallottál már hálószobatitokról?
2016. jan. 14. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
mit keresett a város lemodellezett képe a hálószobámban, szegény magasságos, teljesen nonszensz
2016. jan. 14. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!