Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Melyik baráti kör a jobb...

Melyik baráti kör a jobb szerintetek?

Figyelt kérdés
Két baráti körben is benne vagyok. Az egyikben jobban hozzám hasonlítanak, a másikban nem,de ők is kedvesek, és anyukám szerint velük kéne lennem.

ápr. 10. 15:31
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
De valamennyire igen
ápr. 10. 17:21
 12/16 A kérdező kommentje:
Különben is! Mennyi idős vagy, hogy nem fogadod el a tinik kommunikációját?!
ápr. 10. 17:22
 13/16 anonim ***** válasza:
Kezdődik a sértettség. Nincs azzal semmi baj, hogy fiatal vagy, hiszen 10 évvel ezelőtt én is voltam ennyi idős, de még akkor is tudtam ilyen alap dolgokban kérdést megfogalmazni. Továbbra sem magyaráztad el a kérdés lényegét, hogy miért kéne választani a kettő közül. Nem azon van a lényeg, hogy hova mentek vagy hány évesek vagytok hanem, hogy miért, mi alapján hozod eme döntésedet. Mert az gyenge indok, hogy anyád ilyen kijelentést tett, még az sem magyarázat, hogy új vagy az osztályban. Ha jól kijössz a két társasággal akkor később is, nem ezen fog múlani a barátságotok.
ápr. 10. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Fej vagy írás-sal sorsold ki,ott előttük dobj fel egy érmét,akár ha már megérkeztetek a szállásra,akár a tanteremben. vagy sorsold ki cetlikből.
ápr. 10. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Ebből nem sok minden derült ki.
ápr. 10. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Akikkel szerinted jobban éreznéd magad. Ha jól értem, mindjék társaság egy osztályon belül van és ugyanabban a táborban lesztek. Ez így nem nagy dilemma, napközben úgyis egy helyen lesztek mindegyikükkel.
ápr. 12. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!