Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miert haragszik ram allandoan...

Miert haragszik ram allandoan a baratom?22f

Figyelt kérdés

van egy baratom aki sokszor haragszik ram mert sokszor beszelgetes kozben en eltunok elole es vicces temat probalok felhozni neki es szerinte ez bukosag hogy hivas vagy messenger uzenetvaltasoknal van egy 20 perces hatasszunet.

abban is igaza van hogy amikor problemairol beszelunk nem figyelek annyira ra mint amikor en panaszkodom de szerintem nekem meg ahhoz van jogom hogy azt csinalok amit akarok es o barat akkor segitsen ha valoban az ne veszekedjen minden aprosag miatt.

azt is kifogasolja hogy alig talalkozunk pedig par utcanyira lakik es ha igen akkor is allandoan telefonalok ismeroseimmel es szerinte tiszteletlenseg beszelgetest igy megszakitani meg hogy allandoan lemondom a talikat basszus 22 eves vagyok ne egy 18 eves fiu mondja meg mit csinaljak es mit nem.

amugy nem lenne baj a sraccal kedvelem sot meg sokszor meghiv meg rendelt nekem pizzat amit o fizetett szoval nem rossz arc de nem ertem miert varja el tolem hogy figyeljek ra amikor nekem is van eleg problemam.



ápr. 13. 17:36
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Azért haragszik, mert tényleg nem ismered az illemet és az elmondottak alapján tényleg nem tűnsz valami jó barátnak.
ápr. 13. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Azt ne mond már nekem, hogy nem esik le, miért haragszik rád! Ha szerinted neked van jogod nem figyelni rá miközben megnyílik neked, és a bizalmába enged akkor neki is van joga haragudni, és érzékelteti, hogy nem vagy jó barát. Én is ugyanezt csinálnám veled a helyébe, ha te panaszkodsz vagy segítségre lenne szükséged és is csak úgy nem figyelnék.
ápr. 13. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
mindenkinek vannak dolgai van mikor nem tudok rafigyelni fogadja el. Nekem is sok van nem kotelezo meghallgatnia de az mar az o kedvessege hogy 2 oraig meghallgat
ápr. 13. 17:58
 4/6 anonim ***** válasza:
52%
Az más dolog, ha van 1-1 rossz napod, előfordul. De azt írtad, hogy állandóan/sokszor haragszik rád. Akkor ez a viselkedésed rendszeres? Mert akkor gyakorlatilag nem viszonzod kedvességét. Ezen nincs mit szépíteni. Pedig akkor neked is illene.
ápr. 13. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"beszelgetes kozben"

. Ezek ugye ilyen messengeres, felszínes dolgok?


Teljesen igaza van: igen, neked jogod van azt csinálni, amit akarsz, neki meg joga van arra,hogy ez alapján véleményt alkosson rólad. Figyelmetlen van nagyon, és kissé önző. Láthatóan ez csak rosszabbodik, amikor online kommunikáltok, de a személyes találkozásaidokat meg vagy Te szabotálod, vagy akkor is kb. sz*rsz a fejére.

ápr. 13. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
Nincs élete sem. Ha lenne nem lenne ilyen kíngörcs állandóan.
ápr. 13. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!