Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Van egy régi barátom, aki...

Van egy régi barátom, aki állandóan írogat nekem messengeren, be jelölt én vissza igazoltam, utánna ki raktam ismerőseim közül, de úgy is eljön messengeren amit ír, pedig nem vagyunk ismerősök. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nem szeretnék vele társalogni többé, mert állandóan a balhékba jár az esze, (és én nem szeretnék bele menni semmilyen balhéba), már két hónapja nem barátkozok vele, csak az este beszéltünk személyesen 10-percet, azóta be jelölt és írogat. Mit tegyek? Le tiltani nem szeretném, csak hogy ne tudjon írni nekem többé
ápr. 5. 15:25
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
A letiltas pont arrol szol hogy ne tudjon tobbet irni.
ápr. 5. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
91%
Ignoráld! Majd megunja.
ápr. 5. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Így van, le kell tiltani aztán megszabadulsz tőle, de ha nem szeretnéd ezt akkor olvasd amit ír..

Nem értelek.

ápr. 5. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Le tiltani azért nem szeretném, mert mindt ahogy már mondtam eléggé balhés, hiába hogy régi haverok vagyunk, de attól még sok mindent ki nézek belőle. Esetleg ha lenne olyan módszer, még ha tiltásról is lenne szó hogy ne vegye észre/,ne tudja hogy le tiltottam/) azt nagyon meg köszönném
ápr. 5. 17:07
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem tudod letiltani, vagy kerek perec megmondani, hogy nem akarsz vele beszélni?

Nem bírod a frusztrációt, ami keletkezne benned, igaz? A mit fog gondolni, meg társai?

ápr. 5. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ne olvasd el amiket ir es kesz. Nem volt ra idod. Egyre ritkabban irj neki vissza es majd elkopik
ápr. 5. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Egyetlen egyszer jelezted neki amugy kimondva, leirva, hogy nem akarsz ismeretsegben lenni vele? Mert visszajelolted, beszeltetek, tedd egyertelmuve. Az egyetlen egyszer eleg.
ápr. 5. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
81%
Te most félelemből nem mered letiltani akkor? Mert akkor az elég komoly baj, egy pszichológussal kéne beszélned, ez nem normális.
ápr. 5. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Némitsd az üzeneteit.
ápr. 6. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!