Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek egy ilyen baratsagb...

Mit tegyek egy ilyen baratsagban? 18/ F

Figyelt kérdés
van egy baratom aki sokszor ugy kezel mint egy vad idegent. Nagyon sok mindennel segit tamogat lelkileg viszont minden dolgomat felreert vagy besertodik. Azt mondja ennek alapja az hogy csomoszor eltuntem regen hetekre es akkor vettem elo amikor kellett valamire ez teljesen igaz de szerintem regen volt es nem ok arra hogy ezek miatt aggodjon. Ilyenkor en nem erzem jol magam ha idegenkent viselkedik velem mert nekem ez rosszul esik es nyilvan egy kis ido utan ismet kedves lesz. Allandoan kifogasolja azt hogy nem figyelek ra elegge meg nem talizunk a talinkat lemondom sokszor bevallom apro dolgok matt de szerintem ez nem ok arra hogy emiatt idegenkent kezeljen ha felreerthetoen fogalmazok mert allandoan azt vizionalja hogy nem vagyok a baratja es kihasznalom.

ápr. 14. 13:01
 1/1 anonim ***** válasza:
Hagyd ott a g***be
ápr. 14. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!