Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hiszel az igaz barátságban?...

Hiszel az igaz barátságban? Van igényed rá? Mennyi barátod van?

Figyelt kérdés

febr. 9. 19:13
A kérdező szavazást indított:
Igen és van/vannak barátaim.
Igen, de nincsenek barátaim.
Nem, de van/vannak barátaim.
Nem és nincsenek barátaim.
41 szavazat
 1/7 Kitana. ***** válasza:
59%
Kettő van, akit igazinak mondanék + néhány haver, tőlük nem is várok semmit azon kívül, hogy jól érezzük magunkat amikor néha összeülünk. Mondjuk az igaziaktól sem várok semmit, csak velük mélyebb a kapcsolat.
febr. 9. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
86%

Hittem benne és hittem két emberben is.

Hiba volt, nagy hiba. Senkim nincs és amilyenek ma az emberek, már nem is lesz.

febr. 10. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
71%

Szerintem van igaz barátság, csak a megfelelő embert kell megtalálni hozzá, ami nagyon nehéz. Meg persze rengeteg idő kell hozzá, hogy alaposan megismerj valakit és megbízz benne.

Ha elég nyitott valaki, és sok időt töltenek együtt, kialakulhat egy jó barátság idővel.:)

febr. 10. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
74%

Egyedül apa, és a barátai miatt hiszek még benne, bár a korosztályomat elnézve, nem sok esélyt látok arra, hogy nekem is akkora szerencsém lenne, mint nekik. 60+ -osak, és konkrétan pelenkás koruk óta töretlen a barátságuk, a mai napig együtt ünnepeljük (immáron ugye családokkal együtt) a karácsonyt, pár, másik alkalommal is összeülünk évközben, vannak programok és rendszeresen érdeklődik mindenki a másik felől.


Nekem barátaim sincsenek, sajnos, pedig voltak, de az évek alatt kikoptak, mert vagy mindketten megváltoztunk és már nem volt olyan, mint rég, vagy barátjuk lett, és az elsők között dobtak el maguktól.

febr. 11. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
75%
Hiszek benne, hogy létezik, de hogy én még találok-e, abban kevésbé...
febr. 13. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Hiszek benne. Van egy igaz barátom.

Meg néhány laza barátságom

febr. 18. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Hiszek benne vannak régi jó barátaim segítünk egymásnak stb. De az a filmekben lévő nagy összhang nincs meg köztünk.
febr. 23. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!