Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Egy lány barátom buliban...

Egy lány barátom buliban megjegyezte hogy nagyon csinos vagyok, ez pozitív egy nőtől?

Figyelt kérdés
Én pasi vagyok, viszonylag jól ismerem, táncoltunk, bulizunk, és tánc közben mondta ezt, hogy nagyon jól táncolok, és nagyon csinos vagyok. Ez nem gáz egy pasira nézve ha egy csaj ezt mondja rá, hogy csinos?
ápr. 15. 17:53
 1/8 anonim ***** válasza:
91%
Egyértelműen pozitív.
ápr. 15. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Fura volt mert mielőtt odajött táncolni, viccesen beszólt hogy majd "elkaplak egy körre", nyilván a táncra gondolt. De a csinos jelzőt nem tudtam hová tenni.
ápr. 15. 18:05
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Nem, a gáz te vagy öreg, hogy ezen ennyire rugózol, ahelyett, hogy élveznéd az életet.
ápr. 15. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
18%
ápr. 15. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Szervizmérnök úr ***** válasza:

Értem az aggályaid, de semmi különös, csak hirtelen nem talált jobb szót, vagy nem is akart.

Nőtől ez rendben van.

ápr. 15. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
53%
Általában ez csak a szokásos bókolás, nincs mögötte semmi alap.
ápr. 15. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
#6 azt mondod, hogy a kérdező nem is csinos?
ápr. 15. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Értem, persze ez csak egy sima bók, eddig megvan. De egy pasinak, hogy csinos?? Csaknem homárnak néz????
ápr. 15. 21:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!