Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szakítottál meg kapcsolatot...

Szakítottál meg kapcsolatot régi barátaiddal vagy ők veled valamiért?

Figyelt kérdés
kivel szakítottad meg a kapcsolatot,milyen rokon vagy barát volt,hány éve ismerted? mennyi ideje gondoltál rá,hogy nem beszélsz vele,és mi volt az oka? van olyan akivel barátkoztál volna,de ő szakította meg veled? voltak előjelek? mi lehetett az oka? mióta ismerted?hogy viselted?
ápr. 16. 13:48
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Igen,meg kell nezni a masik oldalt is.De megis jobb lett volna ha azzal kezdi mint hogy eloszor leminositi a programot en meg ugy ereztem en vagyok a terhere.Vele sok ilyen eset volt.O inkabb ez a tipusu ember.Ha egyszer egyszer elofordul hogy valamit lemondok nem igaz hogy surun ugy van mindig van valasztasi lehetoseg.Es ha vele csinaltak azt amit o megsertodott rajta
ápr. 17. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

8-as vagyok:


Hát igen,a barátnőd valószínűleg egy végletes ember,ilyen is van.Mindenre,mindig van kivétel,de ha általánosságokban beszélünk a fent említett problémáról,akkor inkább az tapasztalható,hogy mindenki a másikra mutogat.

És különben ilyenkor szokott az is lenni,hogy jönnek az önjelölt pszichiáterek,meg viselkedéskutatók,akik ilyenkor nárcisztikusnak,pszichopatának,borderline-nak szokták hívni csak amiatt a másikat,mert meg merte lépni az illető,hogy elhagyták őket.(nem mintha hiteles lenne)Legalábbis nálunk az irodán többektől hallottam ilyen sztorikat,és ilyenkor belegondolok,hogy b@sszus,kik vesznek körül... :-(


Nagy baj van az emberekkel,annyi bizonyos.

ápr. 17. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

Vegletes szemely ezt jol irod.Meselt olyat is hogy kar hogy valahova eligerkezett mert hivtak mashova es oda szivesebben menne.Bar szerintem nala az akkor nem volt gond hogy valami urugy kapcsan lemondja az elore lebeszelt programot.

Hat...ra jellemzo lehetne,hogy narcisztikus vagy borderline,a rejtett narcisztikusra elegge emlekeztet😀nem szoktam ezt mindenkire rahuzni.De vele startban mikor elkezdtunk talalkozni elso alkalommal depressziorol,ongyilkos gondolatokrol beszelt.Meg egy szerelmi csalodasrol ami inkabb egy illuzio volt.Majd par honappal kesobb egy birosagi ugyrol ami kikeszitette allitolag az egyetemi evei alatt a szomszed kollegiumbol egy fiu kovette.Sokszor egyutt mentek az egyetemre es az egyenisegebol kifolyolag gondolom azt a fiut is huzogatta a hezitalasaival az meg gondolom detto egy labilis valaki volt.Es par ev mulva latta a varosunkban valami munka kapcsan ott volt es talan irt neki meg rajzokat kuldott neki az mondjuk eleg durva volt o meg elkezdett kombinalgatni,hogy lehet koveti es feljelentette.Utana meg ketsegbeesett mi van ha ez bortonbe kerul es tonkreteszi az illeto karrierjet aki egyetemi asszisztens lett.Hat...ha engem valaki tenyleg kovet meg pszichikailag zaklat nem erdekelne es nem kuzdenek ongyilkos gondolatokkal amiatt hogy tonkreteszem az eletet,mert ha tenyleg ilyet tesz es megkell oldani a helyzetet nem igazan erdelelne hogy tonkremegy a hivatasa meg egy olyan eloelettel legalabb masokat nem zaklatna a jovoben.Lehet ez a sztori is bizonyos szinten kamu volt es inkabb figyelm felkeltes a reszerol.Voltak meg ezenkivul vele cirkuszos meg furcsa eseteim lehet jobb is hogy tavozott az eletembol.A munkahelyen is sokszor cirkuszokba keverte magat es ha azt megkellett oldani jottek a depresszios,ongyilkos gondolatok.Ez mindig olyankor mikor valami gubanc volt akkor tapadt a masikra.Ha neki jo volt akkor kenye- kedve szerint hozott donteseket,cserelgetett embereket.Nagyjabol egy ilyen tipus

ápr. 17. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

Utolsónak:

Ez a barátnő erősen deviáns.Én is ismertem ilyet.Imádta a balhékat,a xarkeverést,persze,hirdette magáról,hogy a békesség mellszobra,de ez távolról se fedte a valóságot.Nem is tudom,amúgy,ki miért áll le velük egyáltalán,de kezdetben nekem is érdekes volt egy ilyen ember társasága.Aztán már elkezdtem félni tőle,és megszakítottam a kapcsolatunkat.Ezt szó szerint félelemből léptem meg,nem akartam,hogy kárt tegyen se a kapcsolataimban,vagy ne adj isten,a testi épségemben sem.Nem hosszú ideje ismertük egymást,talán 2 évig.

ápr. 18. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

14-es,na ez osszevag ez is kb.ketveves ismeretseg volt.Ismertuk egymast egy tarsasagbol reggebrol is de valahogy sose beszelgettunk.O is azt hangoztatja magarol o introvertalt,felenk,mindenkivel igyekszik jol kijonni.Kozben meg nem teljesen igy van...vannak furcsa huzasai meg sokkakal kerult konfliktusba mindig kontrazik,a munkahelyén is.

Hogy miert allnak le vele? Kezdetben nem ilyenek vagy jobban kellene figyelni aprosagokra is amit mondanak mert azzal elmondjak az igazsagot magukrol.Pl.hogy ot mar sokan elhagytak.Mindig kicsesznek vele.O mindig alkalmazkodik,jot akar.Kozben meg rejtett modon nagyon onervenyesito,manipulalo szemely.

ápr. 18. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
14-es hogy erted hogy kart tett volna a testi epsegedben?
ápr. 18. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim válasza:

Igen, nem is olyan rég.


Másfél évig barátkoztam egy társasággal, 3 fővel közeli barátság is volt.


Minden egyes héten találkoztunk, mindig én utaztam, mert ők egy másik városban laktak, sokszor mondtam h jöhetnének ők is, nem jöttek.


Egyszer aztán elhívtam őket a szülinapomra, 3 héttel ezelőtt szóltam nekik.


Aznap seggrészegre itták magukat és nem jöttek el.


Másnap annyit mondtak h jövőhéten be e pótolhatjuk.



Természetesen nem volt a válaszom.



Hiába másfél éven át a barátság, minden héten találkozó egy jó beszélgetéssel, ha aztán annyira se értékelnek h eljöjjenek évi 1x, de még bocsánatot sem tudtak kérni.

ápr. 18. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

16-os:


Nagyon hülyén néz ki így elírva,és lehet,hogy túlparázom,de mindig úgy voltam vele,hogy az ilyen beszámíthatatlan viselkedésű embertől kitelne még az is,hogy mondjuk valahol kifigyel az utcán este,és hátulról leüt,vagy tudom is én.Amikor egy normális emberrel vagyok,akivel minden oké,ilyesmi soha még csak elméleti szinten sem merülne fel,de a beszámíthatatlanoknál mindig gondolok erre (is).

ápr. 19. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
17.igen kb.igy volt velem bo 1,5 ev baratkozas heti egy vagy tobb talalka.Utana o elkezdte leredukalni a talalkakat,neki eleg kb.havi egy...masokkal tudott talalkozni.Sajnalom az idot,az energiat,a segitseget amit ra pazaroltam mert visszafele nem igy mukodott.Minden az o kedve szerint.
ápr. 19. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
18.igen foleg ha szembesited vagy leleplezed ki tudja az ilyentol olyankor mi telne ki hogy vedje magat,fenntartsa a latszatot.
ápr. 19. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!