Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek jogosan haragudott...

Szerintetek jogosan haragudott meg a fiúbarátom?(hosszú)

Figyelt kérdés

Szóval van egy online barátom és jó ideje ismerjük egymást és akart már régóta találkozni csak nem nagyon tudtunk mert messze van és mást részt meg nem nagyon mehetek én messze csak a környéken lehetek mert a szüleim nem engedik hogy elutazzak az ország másik végébe meg ilyenek.Aztán neki van kocsija és eljött volna ide a környékre ahol én lakok de nekem kellett volna kitalalni hogy hol találkoztunk volna viszont nekem volt egy vizsgám és arra kellett készülnöm mert akkor találkoztunk volna mi után vizsgáztam illetve eléggé bizonytalan voltam és féltem is ettől a találkozotól mert még így nem találkoztam online emberrel.Aztán mondta hogy beszállhatok az autojába is és akkor úgy mennénk el valahova de én ebbe nem egyeztem bele.Aztán végül nem tudtam hogy legyen ez az egész ezért lemondtam a találkozot mert még nem vagyok erre felkészülve.Aztán utána elég furán viselkedett én meg megkérdeztem tőle,hogy miért ilyen de nem adott normális választ.Én teljes mértékben megértem ha ő neki egy rosszul esett de nagyon felfújta ezt az egészet és csak engem hibáztatott.Rádásul szerintem picit engem is megèrthetett volna hogy félek és még nem menne most és idő kell nekem ehhez.Radasul teljesen megkérdőjelezte az érzéseim mert mondtam neki hogy hidegen és furán viselkedett velem és kevésszer írt aztán ő erre azt mondta hogy végig beszélt velem és hogy ő egyáltalán nem volt ilyen.Szerinte én ezt az egészet a szőnyeg alá akartam söpörni amikor ez teljesen nem így volt mert én megakartam beszélni de teljesen mintha nem is akart volna velem beszélni úgy viselkedett velem.Es ha mondtam valamit h feltem meg ilyenek o ezt teljesen kifogásnak veszi nem érti meg és most engem hibáztat és okol.Ti mit gondoltok erről?


16/L



ápr. 17. 23:28
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Illetve még picit úgy érzem mintha èzelmileg manipulálna és csak az ő igaza számítana de ez nem biztos
ápr. 17. 23:29
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nehéz döntés, mert meg tudom érteni mindkét nézőpontot, de én neked adnék igazat. Jól teszed hogy nem mész el random netes emberekkel kocsikázni.
ápr. 17. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Éttermet, presszót, parkot -nyílvános helyet- kellett volna javasolnod. A kocsikázást egyelőre hagyd ki.
ápr. 17. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Nehogy talalkozz olyannal,aki azt akarja,hogy a kocsihaba beulj elso talalkozora, sot ha barmikor is erolteti.
ápr. 18. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
82%

Először is, rengeteg a helyesírási hiba, erre figyelj a jövőben!


Másrészt, nagyon jól tetted, hogy nem ültél be 16 évesen egy idegen felnőtt autójába. Az online barátság szinte semmit sem jelent, az első személyes találkozást nappal, köztéren javasolt megejteni, ahol mindketten gyalog vagytok. Ha emiatt behisztizik, akkor még jobb is, hogy nem került sor a kocsikázásra.

ápr. 18. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
88%
Mindig kiderül, milyen ember a másik, ha nemet mondanak neki.
ápr. 18. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
33%

“mondta hogy beszállhatok az autojába is és akkor úgy mennénk el valahova de én ebbe nem egyeztem bele”


Itt a vége.

Amúgy egy érett lánynál ez szakítópróba.

Hány éves vagy? 14 ?

ápr. 18. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha találkoztok: nyilvános helyen, sok emberrel körülvéve. Pláza, köztér stb.

De amúgy elárulom neked, hogy ezek a netes "fiúbarátok" 98%-ban szexre vadásznak. Tetszik vagy sem, azért fordít rád időt, mert reméli, hogy ennek a hozadéka szex lesz. Simán elképzelhető, hogy elvisz valami kihalt helyre, aztán majd erőszakkal próbálja elérni a célját.

Miért nem barátkozol amúgy inkább a való életben?

ápr. 18. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon helyes. Én sem lennék hajlandó beülni egy random ember mellé a kocsiba, akkor sem, ha már régóta beszélgetek vele neten.


A monitor mögött akárki lehet, és ha rossz szándékai vannak, azt nyilván nem fogja kimutatni. Még ha pici is erre az esély, és tényleg csak ártatlan kocsikázást tervez, attól még csak egy dobásom van. Ha rossz ember mellé ülök be, akkor még az is előfordulhat, hogy vége a dalnak.


Ez a fickó nagyon gyerekes, szerintem jobban is jártál, hogy nem lett ebből semmi.

ápr. 18. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

te mindent jól csináltál, ügyes vagy. ne törődj vele, miket ír, sajnos úgy tűnik ez is csak valami kiéhezett balfsz volt, aki megpróbált kihasználni téged. sajnálom hogy így lett.

most még ideig írni fog, meg megpróbálni rávenni téged hogy "beszéljétek meg", hogy manipulálhasson és úgy érezd te vagy a hibás. ő a barom, ha valóban jók lettek volna a szándékai, eleve eszébe sem jut olyan helyzetbe hozni téged, amiben kellemetlenül vagy feszélyezve érzed magad.

nem mondom hogy egyáltalán ne ismerkedj az interneten, mert úgyis fogsz, de ha legközelebb találkoznál valakivel, szervezd azt étterembe vagy kávézóba (esetleg térre de azt nem szeretem, nincs bekamerázva), és vigyél magaddal egy megbízható barátot, aki két asztallal odébb figyel a limonádéja mögül.

és mindig bízz a megérzéseidben, ha valami nem jó, akkor nem jó. itt nem kezdünk el alkudozni meg racionálisan átgondolni.

ápr. 18. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!