Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan indítsak beszélgetést...

Hogyan indítsak beszélgetést egy sráccal aki tetszik?

Figyelt kérdés
Egyelőre csak haverok vagyunk, de mivel az élet külön sodort minket már majd egy fél éve nem is láttuk egymást. Hogyan írjak rá a "szia mi újság?" Annyira unalmas már meg ezt letudná annyival szerintem hogy "semmi különös és veled". Úgy akarok alakítani egy chatelést hogy randi legyen belőle.

ápr. 18. 22:28
 1/10 A kérdező kommentje:
Nem él aktív életet a Facebookon, szóval még csak az sem lenne opció hogy valamelyik posztjára reagáljak.
ápr. 18. 22:30
 2/10 anonim ***** válasza:
26%
Ha már egy beszélgetés elindítása problémát okoz számodra inkább el se indítsd úgyis 10 perc után unalomba fulladna az egész. Az ilyen unkreatív "beszélgetőtársakra" mint te vagy semmi szüksége az embernek.
ápr. 18. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
76%

Nem is kell posztra reagálni, hidd el hogy nem ezen van a hangsúly

Hanem azon hogy elkezdtek beszélgetni

Írhatsz nyugodtan neki olyat hogy “szia, mi újság veled, régen beszéltünk már

mi jók történtek veled azóta?”

Ilyen kérdések után már illene válaszolnia és el is indulna a beszélgetés

És ahogy mondani szoktam XXI.század egyenjogúság, tehát ha randit akarsz te is hívhatod valahova nyugodtan! :)

Sok szerencsét! 😇

ápr. 18. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
16%

#3:

Most komolyan, te nem érzed szánalmasnak, hogy konkrétan a kérdező szájába kell adnod, hogy mi a f*szt írjon valakinek?

ápr. 18. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Kérdező te fiú vagy? Akinek irnál az is fiú?
ápr. 19. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem ilyen értelmi szinttel inkább ne is indíts beszélgetést senkivel sem!
ápr. 19. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Elmondom neked, ha valakinek bejössz és csak ennyit írsz neki nem fogja letudni a beszélgetést ennyivel... Aki ezzel le is zárja és nem kérdez vissza, nem élteti tovább a beszélgetést annak mindegy mit írsz, mert vagy egyszavas válaszai lesznek vagy smiley-val reagál vagy vissza se ír. Szóval nyugodtan ráírhatsz ennyivel is.
ápr. 19. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
#2 Ha a másik sem tudja vinni a fonalat, akkor már ketten vannak. Aki bejön az embernek, annak nem kell kreatív mondatokon gondolkodnia, hogy mit írjon. Örül már annak is, ha a másik ráír egy Szia!Mizu?-t és magától megy a kommunikáció.És egyébként a kommunikáció olyan, amit tanul az ember. Már az is előrelépés, ha másol, azzal is tanul. Ugyanis mindenki így tanult meg beszélni. Utánozta a környezetét.Sablon szövegeket tanulunk és alakítjuk a saját igényeinek szerint. Egyébként téged ez miért zavar ennyire?
ápr. 19. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Es ha azota lett csaja? Elobb azt kerdezd meg tole
ápr. 19. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én pont annak ürügyén írnék rá, hogy rég beszéltünk

"Szia, elég rég találkoztunk már, nem lenne kedved beszélgetni?

Képzeld, én a napokban belekeveredtem egy vicces helyzetbe, az volt, hogy.."


Valami ilyesmit írnék szerintem. Azért nem teljesen random szöveget találnék ki, hanem valamit amit hozzá tudok kötni

"Szóval így történt. Erről az jutott eszembe, amikor x ideje ezt meg ezt csináltuk, ezért gondoltam hogy elmesélem neked.

Veled mi újság?"

ápr. 20. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!