Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Lehetünk legjobb barátok, ha...

Lehetünk legjobb barátok, ha azt mondta, hogy túl sok vagyok neki?

Figyelt kérdés

10 éve vagyunk legjobb barátnők, de időről időre azt mondja a barátnőm, hogy sok vagyok neki, kevesebbet akar találkozni, elmegy nélkülem bulizni egy nagyobb társasággal, akik közül én is ismerek pár embert, mert hogy ,,túl sok időt akarok vele tölteni”.


Volt már valaki hasonló helyzetben? Egy igazi barátnak szerintem nem leszel soha sok.


Mindketten 20 évesek vagyunk.



ápr. 21. 15:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem kérdezted meg tőle, hogy mit ért az alatt, hogy sok vagy neki? Állandóan vele akarsz lenni? Irogatsz neki folyamatosan meg hívogatod? Ha esetleg nem veled van, akkor féltékeny vagy megsértődsz ezen? Ilyeneket tudok elképzelni, amit a barátnőd érezhet.
ápr. 21. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A barátság nem abból áll, hogy állandóan egymáson lógtok. Külön is meg kell legyetek.
ápr. 21. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én elég gyorsan leépítem a hozzád hasonló "barátokat", akik kb számonkérnek, amikor nélkülük merészelek programot csinálni vagy rajtam lógnának állandóan.


Igaza van, legyenek saját barátaid - mások, ne csak ő és ne akaszkodj rá.

ápr. 23. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!