Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Barátok vagyunk még vajon?...

Barátok vagyunk még vajon? Vagy egyáltalán barátok voltunk?

Figyelt kérdés

Van egy barátom, akivel elég sokat beszélgettünk, néha voltak közös programok is. Viszont mióta van párja, úgy 2 hónapja, már csak akkor keres, ha kell neki valami. Korábban szívesen segített, mostmár sosem ér rá. Ha megkérdezem üzenetben, hogy van, mi újság stb rövid válaszokat kapok, sokszor ő vissza sem kérdez. A párjáról egy szót sem szólt sosem, mástól tudtam meg, hogy kapcsolatban van.

Közös barátunkat sem keresi már annyit, de vele azért még jobb a kapcsolata. Csak rám tesz magasról. Mi lehet az oka?


ápr. 23. 11:34
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem voltál a barátja. 2 hónap az semmi, ez elég egyoldalú "barátság" volt. De erről nem te tehetsz, előfordul az ilyesmi, velem is megesett már, de nem dől össze a világ.
ápr. 23. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
2 hónapja van kb kapcsolatban, a barátságunk évekkel ezelőtt kezdődött.
ápr. 23. 11:38
 3/10 anonim ***** válasza:
64%
Ha itt kell megkérdezned és nem tudsz vele beszélni, akkor egyértelmű, hogy nem vagytok barátok. Normális barátok szakítanak időt arra, hogy beszélgessenek, megbeszéljék őszintén egymás iránt az érzéseiket.
ápr. 23. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Próbáltam vele beszélni, de mindig azzal jött, hogy sok a munka, elfoglalt, nem ér rá. Valamiért a kapcsolatát nagyon titkolja, arra sosem hivatkozott.

Tavaly még sok mindenben számíthattam rá, komoly dolgokban is segített, és viszont. De mióta ez a kapcsolata van, nem tudom mi történik.

ápr. 23. 11:40
 5/10 A kérdező kommentje:

2 hete nem keresett, én sem őt, mivel kíváncsi voltam, mikor jutok eszébe.

Viszont hétvégén épp osszefutottunk, a közös barátunk is ott volt és nagyon furcsán viselkedett. Kérdezte a közös barát, hogy egyedül van e ott épp, mire ő össze vissza beszélt, hogy hát kivel lenne stb. Mintha előttem nem akarna az új kapcsolatáról beszélni. A közös barátnak már be is mutatta.

ápr. 23. 11:44
 6/10 A kérdező kommentje:
Így, hogy ő még a párja nevét sem árulta el, letagadta a létezését is és csak mástól tudok mindent, nem akarok nyíltan rákérdezni a dolgokra, mert úgyis terelne csak.
ápr. 23. 11:47
 7/10 anonim ***** válasza:
Az emberi kapcsolatok soha nem 50-50%-os kiegyensúlyozottságúak. Az egyik fél mindig többet érez bele, mint amennyi ténylegesen benne van a kapcsolatban.
ápr. 23. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Most itt hogy vannak a nemek? Ki ffi ki nő?
ápr. 23. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
63%
Párás szemmel becsicskult.
ápr. 23. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ez nem barát, csak használt téged. Most van valaki akivel szórakozhat, téged meg mint a ...félre dobott. Sosem volt barátság. Vagy ha volt is egyoldalú, te adtál, ő elvette. Nem több
ápr. 23. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!