Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan viszonyuljak hozzá?

Hogyan viszonyuljak hozzá?

Figyelt kérdés

Odamentem az egyik egyetemi évfolyamtársamhoz, hogy nem lenne-e kedve velem egy tanuló párost alkotni (közösen tanulni, órákra járni), amire azt válaszolta, hogy: Alapvetően lehetne, de ő már beletartozik egy másik körbe - bár én nem láttam, hogy más csoportban benne lenne.


Érdemes a továbbiakban keresni vagy inkább hagyjam?

Kicsit ellentétesnek tűnik nekem a válasz XD



ápr. 23. 12:56
 1/6 anonim ***** válasza:
42%
Hagyjad. Viseld a frusztrációt.
ápr. 23. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Attól, hogy nem látod, meg simán lehet benne online, vagy amikor pont nem látod.


Ha mégsem, akkor ez egy nagyon diplomatikus visszautasítás volt.


Ezek után szerintem nem kérdés hogy "hogyan viszonyuljak hozzá?" ugyanis elég egyértelmű.

ápr. 23. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Első válaszoló kicsit nyers.


Kettesnek köszönöm szépen a reflexiót! Abszolút diplomatikus visszautasítás volt, egyetértek veled, bár bennem hagyott némi kételyt, mert azt mondta, hogy alapvetően XD így azt gondoltam, hogy még akár lehetséges is a dolog.

ápr. 23. 13:19
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Az alapvetően szóval csak a nyersesseget akarta szerintem meglágyítani, hogy azért "remélem nincs harag". De a lényegen mit sem változtat.
ápr. 23. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az, hogy nem látod ilyen csoportos tanulás közben, nem jelenti azt, hogy nincs már ilyen kialakult társasága. Lehet, hogy amúgy nem is az egyetem területén tanulnak együtt, hanem valamilyen kávézóban, vagy akár könyvtárban, esetleg valamelyikük lakásán, vagy hasonló helyen.

Mindenesetre, akár van, akár nincs ilyen tanulós csoportja, valóban diplomatikus válasz volt.

ápr. 23. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szerintem igazából hazudott, mert senki nem akar tanulótársat....xd
ápr. 25. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!