Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A legjobb barátom kihasznál...

A legjobb barátom kihasznál vagy csak életképtelen?

Figyelt kérdés

Mostanában olyan fura velem. Ignorál és bunkó megjegyzéseket tesz aztán hirtelen újra kedves lesz. Pár napja rendet kellett raknia és segítettem neki. Amiből az lett hogy én csináltam ő meg ült és a régi füzeteit lapozgatta. Aztán egy projektet kellett csinálnunk történelemre. Amíg ő megcsinált egy ilyen apró részletet én majdnem az egészet. (És nem tért el minőség szempontjából) Emellett már teljesen természetes hogy 100alkalomból 98szor én veszek enni, és minden esetben az ennivalóm fele az övé. (Emiatt egy csomószor éhes maradok)


Egyszerűen nem tudom hogy csak felhasznál vagy nem tudja fenn tartani magát.


Mostanában még pluszban mindenen megsértődik és bunkó is. Egyszerűen kezd teher lenni ez a barátság.


Szerintetek csak kihasznál? Mit tennétek a helyemben? Mit csináljak hogy kedvesebb legyen ?



#barátság #kihasználás #legjobb barátnő #ignorálás #mérgezőbarátság #iskolaibarátság
ápr. 24. 21:21
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Csak használ.
ápr. 24. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
1./ Ösztönből adna, ha normális lenne, és nem érdek. De te is érzed, hogy rezeg a léc. Zárd le. A színházon amit fog adni, hogy megmaradj, mint forrás, amig nem jön nálad jobb... láss túl.
ápr. 24. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

1/Felosztom a munkát: ezt a részt te csinálod, ezt meg én.


Ha nem, akkor nincs közös munka, egyénileg csinálom és a saját nevemen adom be.


2/ elmondom neki, hogy szűk a pénz keretem, nagyon be kell osztanom. Nem tudom megkínálni. Gondoskodjon magáról.


Ez nem barát, hanem tipikus parazita.


Szakítsd le magadról.

ápr. 25. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mindegy, hogy ez vagy az. Téged zavar és ez a lényeg. Koptasd le.
ápr. 25. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
biztosan faj azert nem akarod tudni magadtol a valaszt. Kihasznal, ez nem baratsag. hagyj fel vele.
ápr. 25. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!