Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit kezdjek ezzel az állítolag...

Mit kezdjek ezzel az állítolagos legjobb baráttal?

Figyelt kérdés

Interneten keresztül tavaly ősszel megismertem egy hasonló korú srácot, akivel ugyan vannak közös tulajdonságaink, sőt, sok is, de alapvető erkölcsi kérdésekben nincs sok.


Tavaly ősszel elkövetett ellenem egy súlyosabb dolgot, amit 1 hónapra rá megbeszéltünk, igenám, de nem igen változott.

Kezdjük legalapvetőbb dolgokkal, míg más haverjai képét szívezi, alákommentelget homoerotikus dolgokat kb, engem visszajelölni sem hajlandó, közben legjobb barátjának mond.


Nagyon sokat beszélünk, de általában téma 90% róla szól, a mentális betegségeiről, vagy arról, hogy magyar búlvár/trash kúltúra legalja őrültségeiről. Ha én hozok fel valamit, nem folytonos a kommunikáció.


Találkozni is alig találkozunk, mehettem, ha nincs kedve, de elég ellentmondásos...


Csomó mindent vettem, adtam neki, csak akkor aznap mutatott nagyon töretlen aktívitásokat.



Sajnos én is mentális beteg vagyok, és figyelmet és szeretetet kellene kapjak, nem azért mert járna, csak én is teljes bizalommal állok hozzá, ő meg engem elég érdekesen kezel.

Új barátot nem akarok keresni, velem szerintem a kutya sem hajlandó, valamint magányos voltam egész életemben, és kedvelem ezt a barátot, de nekem valahol nagyon az utolsókat rúgja.


20/F.



ápr. 15. 12:13
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Azért nem jelöl vissza, mert nem akarja, hogy legyen egymáshoz bármi közötök. Távolságtartó, de nem azért... Egyszerűen egy eldobható lábtörlőnek kezel, mert hagyod is. Veszel is neki dolgokat, ő vett neked? 100% hogy nem. Gondolom, hogy azért nem találkozik veled, mert az igazi barátaival, akik kommentelnek, azokkal van el.


Ne reagálj semmilyen üzenetére!

ápr. 15. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Nem vett. Ő már megtette, hogy nem válaszolt az üzeneteimre. Sőt, annyit se volt írni, hogy boldog karácsonyt, BUéK, amíg én igen...


Szerintem lehet az lenne a legjobb, hogy úgy járok el, hogy mondtad. Meg se fogom nézni mit írt.

ápr. 15. 12:23
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Ő nem a legjobb barátod. Max. a netes legjobb barátod, de az ugye nem olyan, mint az igazi barátság.

Gyanítom, hogy azért nem reagál a képeidre, üzeneteidre, mert ő már netes barátod sem akar lenni.

Keress más barátokat és inkább a való világban.

A neten ne kattanj rá ennyire senkire sem.

ápr. 15. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
80%
Ennyi uram. Férgekkel nem foglalkozzunk!😉
ápr. 15. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem is ír. Ő már döntött. Itt csak te vagy leragadva a múltba. De az már nem létezik.
ápr. 15. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
3, ezzel az a baj, hogy 30 perc sétára lakik tőlem, 2-3 hetente látom. Az igaz, próbáltam spontán találkozót kezdeményezni, mindig lemondta, közben sétált céltalanul az utcan
ápr. 15. 12:28
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

6: Ebből még egyértelműbb, hogy ő nem akar veled barátkozni.

Teljesen felesleges erőltetni. Minél inkább erőlteted, annál inkább el fog zárkózni.

ápr. 15. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Pont az, hogy ír. Minden napszakban írunk, de a baj az, hogy lelkiszemetes láda vagyok neki, se több se kevesebb. Amikor felhív, akkor is ez megy.
ápr. 15. 12:32
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Nemrég még azt írtad, hogy nem válaszol az üzeneteidre.. na mindegy.. ha nem tetszik, amit csinál, akkor tovább lépsz. Ha nem lépsz tovább, akkor még nem fáj eléggé, hogy semmibe sem vesz.
ápr. 15. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Kihasznál téged, nem a barátod. Szerintem lapozhatunk. Nekem is volt ilyen.

Ha talál másik barátot, lefog téged hagyni a búsba. Lehet talált, csak jó kis magán pszichológus vagy neki. Ez kell neked. Ha nem, akkor ne írj neki. Ne tiltsd le se semmi, simán érzékelteted vele, hogy nem vagy hajlandó többet erre, ha meg neked ez jó, nyugodtan írkálj vele.

Hidd el a magány mindig jobb, mint egy energiavámpírral barátkozgatni.

ápr. 15. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!