Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek a mai világban...

Szerintetek a mai világban létezik olyan,hogy valakinek 10-15 barátnője van?

Figyelt kérdés
máj. 22. 17:41
 1/7 anonim ***** válasza:
77%

[link]


"Mi volt a legextrémebb probléma, amivel találkoztál?


Na ezen kicsit gondolkodnom kell… Emlékszem egy esetre! Egy férfi páciens jelentkezett azzal a panasszal, hogy párkapcsolati gondjai vannak, bizonytalan, és a döntéshozatalban kellene tanácsot adnom. Adtam neki egy időpontot, és kiderült, hogy az illetőnek egyszerre 10 működtetett párkapcsolata van, és ezekből kellett volna kisilabizálnom, hogy melyik maradjon meg egyetlennek. Később kiderült, hogy a családon belül ilyesmi már előfordult, tehát neki ez egy rossz példa volt. Mondtam, hogy lehet ezen változtatni, de hosszú és időnként kemény időszak lesz. Egy darabig járt is hozzám, aztán önszántából megszakította velem a kapcsolatot, mert úgy érezte, hogy neki ez nem fog menni, és kényelmesebb a régi élete."

máj. 22. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
46%
Nem.. Max akkor, ha a felük kamu barátnő. Igaz barát amúgyis csak 1-2 van..
máj. 22. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
47%
Barátja senkinek sincs sok. Se férfinek, se nőnek. Max jó ismerőse lehet 10-15.
máj. 22. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
68%
Szerintem párkapcsolatra gondolt a kérdező
máj. 22. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
68%
#4 akkor meg a kérdés méginkább értelmetlen lenne. A barátnő kapcsolatot feltételez. 10-15 kapcsolatot egyszerre menedzselni lehetetlen. 2, talán 3 párhuzamosan még megoldható valami jó dumával, munkával, de ez a max.
máj. 22. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
68%
Ez mind a férfiakra-, de mind a nőkre is vonatkozóan (csak ott pasikra értve) épp aktuális kérdés, mert valós.
máj. 22. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én úgy látom, hogy nagyon sokan összetévesztik a barát és a haver fogalmat.

Nekem vagy 10-15 haverom/haveerinám. Elmegyünk bulizni, segítenek ruhát választani az unokatesóm esküvőjére, el lehet velük tölteni egy délutánt, de nem fogom nekik elmondani, hogy mivel küszködök épp, meg nem fogok éjfélkor bekopogni, hogy hellóka, eláztatta a felső szomszéd a lakásom, lakhatok-e nálad, amíg meg nem csinálják. Erre ott van a három barátom, és nagyon szerencsés vagyok, hogy nekem nem csak egy van - vagy nulla, mint sok embernek sajnos - hanem három. Szerintem ez sok. De ezt hívják barátnak, ők azok, akiknek a neve kivételt képez a Do Not Disturb beállításon, nekik hajnal háromkor is felveszem a telefont, odaadnám az egyik vesém, mennék értük a rendőrségre, befogadnám őket az otthonomba, szerintem ezt jelenti az, hogy barátok vagyunk. Haverból van sok, de ők jönnek-mennek. A barátok nem. Egyikükkel egy évig nem beszéltünk, de akkor is úgy hivatkoztam rá, hogy ő a barátom. Ezt egy haverral mikor tennéd meg?

máj. 24. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!