Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Itt Gykn egyáltalán nincsenek...

Itt Gykn egyáltalán nincsenek lányok? Eddig bármilyen témában, bármit kérdeztem, csak férfiak írnak. Lányok ki éltek még? XD 19L

Figyelt kérdés
máj. 24. 15:02
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Vannak. Csak sokan már nem merik felfedni magukat, mert amint kiderül a nemük máris kapják a kéretlen privát üzeneteket.
máj. 24. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Én szimplán nem válaszolok rájuk, sajnos énis kapom kéretlenül, ízléstelen, témához nem illő és csúnya üzeneteket, de nem kell válaszolni, én sem szoktam. Az ilyet ignorálni kell simán.
máj. 24. 15:06
 3/17 anonim ***** válasza:
83%
Amúgy én találkoztam is innen több lánnyal. Mondjuk az kicsit régebben volt.
máj. 24. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Engem néha férfinak "néznek" ezen az oldalon. Ha a kommentedből/kérdésedből nem nyilvánvaló, hogy nő vagy, akkor sokan automatikusan férfinak hisznek.
máj. 24. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Vannak, persze hogy vannak. Csak nem szeretik a kéretlen üzeneteket.

24/L

máj. 24. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Én fiúként szívesen ismerkedem, csak barátságra, van párom. Bárkivel, aki értelmesnek érzi magát, és rendes embernek, és aki szeretne megbeszélni a dolgait valakivel együtt. Főleg olyannal, aki szeret tanulni/felfedezni/megismerni új dolgokat, tehát nem ugyanazt az életet éli sok éve.
máj. 24. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem vannak, csak rejtőzködőbbek, mert nem akarnak a kanos pasiktól perverz privát üzeneteket, dickpickeket.
máj. 24. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Engem is szoktak férfinak nézni. Dehát most csak ezért nem fogok képet kuldeni hogy bebizonyítsam az ellenkezojét.
máj. 24. 15:17
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Én ki sem írom se korom se nemem.


Különben akarva akaratlanul jönnek az üzenetek....tuti most is de sebaj tiltom :)

máj. 24. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
65%
Csalóka ám ez a kérdés....szerintem a kérdező férfi :)
máj. 24. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!