Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Előfordult már, hogy eltávolod...

Előfordult már, hogy eltávolodtatok a legjobb barátnőtöktől mert lett egy kapcsolata?

Figyelt kérdés

Velem ez a helyzet. Már nem olyan szoros a barátságunk, mint régen. A kapcsolata előtt mindig együtt jöttünk haza a suliból, átmentünk egymáshoz, minden hétvégén elmentünk egy baráti társasággal vagy moziba, vagy színházba, vagy csak sétálgatni... Ma már ott tartunk, hogy a pasijával iskola után köszönés nélkül lelépnek, vagy nem jön velem haza mert megvárja a fiút. Azóta nem mentünk csak úgy ketten haza, amióta tart a kapcsolatuk (másfél év). Múltkor odamentem a lányhoz kicsit panaszkodni, mert egy kicsit stresszes volt az utóbbi időszakom, kicsit sírtam is, erre a mondandóm felénél otthagyott, mert ha nem megy oda a fiúhoz, akkor az megsértődik. Lenyeltem, és tovább bőgtem egyedül... Minden szünetben hozzá megy, éppen hogy kicsengetnek, de ő már pattan és rohan a másik teremhez. Vannak más barátaim is, akikkel tök jól elvagyunk, de mégis nagyon rosszul esik, hogy ennyire nem számítok már. Hétvégén már nem járunk össze, akkor is együtt vannak. Nekem meg nincs pofám szólni, nehogy akadályozzam a boldogságukat. Így utolsó elkeseredésemben írom ki magamból a dolgot. Kíváncsi vagyok, hogy más is került-e már ilyen helyzetbe? És hogy ez "normálisnak" számít, vagy én túlzom el? Nem tudom mit kéne csinálnom... :(

(17L)



2012. ápr. 25. 19:33
 1/7 anonim válasza:

Nekem is van egy kapcsolatom de sosem hagyom cserben alegjobb barátnőm! Jó..volt már rá példa, hogy cserben hagytam..de akkor jó okkal és megértette!:)


Mi 3-asban is el vagyunk! :)

Szoktunk sétálni hétvégente ha úgy van! De van mikor mondja hétfőként, hogy nem akart zavarni de nagyon unatkozott..ilyenkor mindig mondom neki, hogy nyugodtan hívhat..irhat! De azóta sem teszi! =/ De mi már hívtuk egy párszor de akkor nem volt otthon! De szokott sikerülni a találka! :)


Rendes egy barátnőd van..ha az első komoly kapcsolata akkor ilyen marad! Most neki fontosabb a "szerelme".. idővel majd pofára esik! :) És a második komoly kapcoslatnál nem fog téged sem mellőzni! :)


Ha viszont igen akkor nem érdemli meg, hogy a "legjobb" barátnők legyetek!


Szerintem..nekem ez a véleményem!Lehet, hogy másnak más lesz a véleménye!De nekem akkor is megmarad ez a véleményem saját tapasztalattal irtam ezeket le. :)

2012. ápr. 25. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Teljesen ebben a szituban vagyok én is.

Nagyon jóban voltunk,minden kis titkunkat megosztottunk,amíg képbe nem jött a pasi.Én a párommal már 5 éve együtt vagyok,ő ez idő alatt lépett ki a kapcsolatából,vagy 3 évig egyedül is volt.Miután megismerkedett a mostani párjával egyáltalán nem keres,már hónapok óta nem is láttam.Én sosem hanyagoltam a párom mellett sem,ha szüksége volt valamire,vagy csak dumálni akart mentem...Szóval, szerintem a barátság és a szerelem teljesen elfér egymás mellett,nem azt mondom,hogy olyan gyakorisággal kéne keresnie ,mint eddig,de azért eldobni sem kéne senkit.Nem kívánok a "barátőmnek" semmi rosszat,tényleg szívből kívánom,hogy sikerüljön a kapcsolata és boldog legyen,de ha mégsem így lenne én biztosan nem fogom hallgatni a siránkozását...

2012. ápr. 25. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
"barátnőmnek" *
2012. ápr. 25. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Nyugi velem is ez van/volt. Bár én megelégeltem a dolgot és szóltam érte ebből csak annyi volt hogy összevesztünk:)


18F

2012. ápr. 26. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat. Tudom, hogy most a pasi a legfontosabb, de ezt borzasztó tudomásul vennem. Ma meghívtam hétvégére moziba, a többi barátnőnk is jönne. Mondtam hogy "csajos buli" lenne, értette a célzást. Húzta is rendesen a száját. Minden nap együtt vannak, nem igaz, hogy egy rohadt napra nem tudnak elszakadni egymástól...

Plusz mikor odamegyek hozzájuk beszélgetni, egy mondatot nem tudok úgy végig mondani, hogy közben ne lennének egymás szájában... nem azért de én nem vagyok kíváncsi a smárolásukra. De ez nem lenne alap dolog, hogy ha ottvan más, és beszél hozzám, megtisztelem azzal hogy odafigyelek, és nem kezdek el nxalifalizni a pasimmal?


Ettől félek én is, hogy ha szólok, akkor nagyon összevesznénk. Bár már azzal is legalább előrébb lennénk... mert ez így nonszensz.

2012. ápr. 26. 20:14
 6/7 anonim válasza:
Egyik legrégebbi barátommal akkor is jóban voltunk és tartottuk a kapcsolatot amikor neki volt barátnője, sőt a legutóbbi barátnője mondhatni a barátunk.
2012. ápr. 26. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
ez igazából attól függ hogy ki hogy kezelni a "helyzetet" mert van ez amit a kedves kérdező ír hogy mindennap együtt mindenki más le van sz*arva, de van olyan is akinek ha van barátnője/barátja akkor is ugyan úgy olyan marad és a viszonyotok is marad a régi magyarán jut rád elég ideje...
2012. ápr. 27. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!