Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A legjobb barátnőm nem törődik...

A legjobb barátnőm nem törődik velünk, a barátaival, a pasija miatt. Mit tehetnénk?

Figyelt kérdés

Fél éve vannak együtt és a barátnőmet nem lehet rávenni, hogy mással is töltsön időt, mindig csak a pasijával van. Beszélni is alig tudunk, mert akkor is mindig a pasija lesz a téma. Ez a kapcsolat így nem folytatódhat tovább, és ezt meg is mondtam a barátnőmnek, de nem nagyon érdekelte, mondván "az ő életébe most más nem fér bele".

A jegyei is romlanak a fiú miatt...

Tizenhat évesek vagyunk.



2012. ápr. 30. 10:31
 1/9 anonim ***** válasza:
85%

Fogadjátok el. Teljesen természetes dolog, főleg ilyen fiatalon még, hogy ha az embernek pasija lesz, akkor az a legfontosabb, mindig csak vele akar lenni és a barátok elhanyagolódnak. Sok ilyen lesz még, hidd el.


Megjegyzem, kicsit durvának találom azért, hogy Te mondd meg neki, hogy "ez a kapcsolat így nem folytatódhat tovább"... Amíg neki megfelel így és a szülei sem balhéznak, amiért romlanak a jegyei, addig Te is fogadd el.

2012. ápr. 30. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
94%

El kellene döntened, hogy mit akarsz..

Ha akarod, hogy legyen barátnőd, ne mondogasd, hogy ez így nem folytatódhat tovább.

Ha meg nem, akkor nem kell intézkedned..


Egyébként vársz...és lesz idő amikor visszatér, ha nem arra fog emlékezni, hogy most elutasítottátok.

Legalábbis szerintem.

Értsd szó szerint: MOST más nem fér bele.

2012. ápr. 30. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Az én egyik barátnőm is ezt csinálta, és bizony minden barátságát szépen lassan elvesztette.

Ezt most már - közel 10 évvel később - érzi is, hív, találkozunk néha, de már nem ugyanolyan. Sajnos, ez van, kimaradt az "életünkből" 10 év, hiába voltunk a legeslegjobb barátok kisgyerekként, teljesen megváltozott az életünk időközben, és nem voltunk egymás változásának részesei.

Azóta ő férjhez ment ahhoz a sráchoz, elvileg jól megvannak (remélem), de még a mai napig csak akkor találkozna velem, mikor azt a srác megengedi. Csak, ha neki a saját haverjaival van pl. programja, akkor is csak addig, amíg ő is elfoglalt... Ilyen paraméterekhez én nem könnyen tudok alkalmazkodni, úgyhogy félévente egyszer, ha találkozunk 1-2 órára.

Ez van sajnos, ő döntött így, remélem, hogy sosem bánja meg.


Mást tenni te sem tudsz, mint ráhagyni. :( Barátságot erőltetni nem lehet.

2012. ápr. 30. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

azt hogy nem folytatódhat tovább úgy értettem, hogy Ő minden baját elmondja nekem a telefonba a pasijáról, de amikor én szeretnék neki mondani valamit, arra már nincs ideje, vagy látványosan nem érdekli...

(bocs ha nem volt világos...)

2012. ápr. 30. 10:51
 5/9 anonim ***** válasza:
75%
Majd lesz neked is pasid és akkor helyreáll a rend.
2012. ápr. 30. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Az ilyen nem barátnő. Most lesz@r, de ha problémája lesz, akkor jó leszel neki.

Barátnőm is ilyen volt, h elmúlt két évben nem is keresett, egy hónapja a második levelet írja, h mizu velem.

Cseszheti, mert most már nem érdekel. Ha két évig tett rám (én kerestem, nem is egyszer, meg akárhányszor találkoztunk, neki dolga van, negyed óra után elment...), akkor hagyjon békén.


Mellesleg h.lye kifogás, mindenkinek arra van ideje, amire akar.

De jó lenne, ha bnőd elgondolkozna, mert nagyon bunkón viselkedett, és nekem ilyet mondott volna, tuti kiosztom, hogy jó, de ha baja van, akkor se picsogjon.

2012. ápr. 30. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Isten hozott a felnőttek világában!

Sajnos nekem is van néhány ilyen "volt"-barátnőm. Ő azóta már próbálja felvenni velünk a kapcsolatot újra, de ami elveszett, az már nincs. Szintén csak a pasiról és a tanulmányairól tud beszélni (mi, a többiek már régóta dolgozunk), lévén semmi más nem történik vele sosem. Sajnálom az ilyeneket, lesz egy pasi és mindenki más háttérbe szorul. Mi keressük, ő meg mint egy kiskirálylány, nem válaszol. Nos, nálam csak egyszer kell elrúgni a pöttyöst.

2012. ápr. 30. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ismerős helyzet, én is ezen ügyködök, hogy rendbehozzam a kapcsolatomat a (volt?) legjobb barátnőmmel. Ők 4 hónapja vannak együtt. Azóta alig láttam 1-2x.... :D Ma is írtam neki, hogy jöjjön át,találkozzunk, igyunk egy hideg sört, vagy valami, de válasz semmi... :/

Majd rájön.... és ő fog sírni neked...

Mi 18 évesek vagyunk...

2012. ápr. 30. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Mihelyst szakítanak, a te válladon fog csüngeni - akkor mondd meg, hogy a te életedbe meg ez nem fér bele.

Ne hagyd, hogy kihasználjon.

2012. ápr. 30. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!